Zmiany na stanowisku Prezesa KTBS? – Magna Masuria

Przyniesiony w teczce – część II

Jeszcze przed weekendem miasto Kętrzyn obiegły informacje, że Rada Nadzorcza KTBS w Kętrzynie podjęła decyzję o zmianie Prezesa.

Chcąc potwierdzić doniesienia o zmianie na tym stanowisku postanowiliśmy skontaktować się telefonicznie z sekretariatem KTBS. Niestety bez skutku. Kilka telefonów, próba przełączenia i prośby o zadzwonienie później. No jeżeli nie telefonicznie to się przejdę i zapytam – akurat w piątek była ładna pogoda to skorzystałem. Niestety pani prezes nie chciała lub nie mogła przyjmować interesantów. Zostało nam jedno wyjście pismo do pana burmistrza Ryszarda Niedziółki w którym zadaliśmy kilka pytań. Prośba była też taka, aby udzielił odpowiedzi jak najszybciej, aby zdementować plotki – niestety musimy czekać dwa tygodnie.

Poniżej zamieszczam treść pytań:

 1. Czy wiedział pan o tym fakcie?
 2. Czy wiedział pan o posiedzeniu Rady Nadzorczej?
 3. Czy wiedział pan z jakich przyczyn nie wybrano prezesa spółki KTBS z przeprowadzonego niedawno konkursu?
 4. Czy wie pan, że dwóch kandydatów spełniało warunki formalne i merytoryczne?
 5. Czy pana pracownik Andrzej M. wie o tym fakcie?
 6. Czy pana pracownik uzyskał od pana zgodę na rozwiązanie umowy w  trybie porozumienia stron co do obowiązywania umowy?
 7. Czy pana pracownik Andrzej M to ten sam pracownik do którego miał pan zastrzeżenia w prowadzeniu i przyjmowania oświadczeń majątkowych?
 8. Czy Rada Nadzorcza powiadomiła pana dlaczego nie chce ogłosić drugiego konkursu na prezesa KTBS?
 9. Dlaczego pan Andrzej M. nie zgłosił się do pierwszego konkursu?
 10. Czy pan Andrzej M. spełnia warunki formalne?

Co państwo sądzą o tej niepotwierdzonej wiadomości? Proszę zostawić odpowiedź w komentarzu.

8 thoughts on “Zmiany na stanowisku Prezesa KTBS?

 1. „Chcąc potwierdzić doniesienia o zmianie na tym stanowisku postanowiliśmy skontaktować się telefonicznie z sekretariatem KTBS. Niestety bez skutku. Kilka telefonów, próba przełączenia i prośby o zadzwonienie później. No jeżeli nie telefonicznie to się przejdę i zapytam – akurat w piątek była ładna pogoda to skorzystałem. Niestety pani prezes nie chciała lub nie mogła przyjmować interesantów”.
  Jeżeli już Pan coś pisze to proszę to robić rzetelnie i radziłabym nie opierać się na doniesieniach, bądź plotkach tylko na faktach. Dziwne, ze nie mógł Pan skontaktować się z sekretariatem, dziwne też, że nie rozumie Pan, że praca nie polega tylko na odbieraniu telefonów i udzielaniu informacji ” rzetelnym” publikatorom celem potwierdzania doniesień. Pogoda była ładna więc skorzystał Pan z okazji i jak rasowy dziennikarz, ubrany odpowiednio w krótkie rozciągnięte majtki i podobną koszulkę zaszedł do spółki. No cóż, trochę szacunku nie zaszkodzi, nie tylko w stosunku do pracowników Spółki, petentów, ale i do zawodu jaki Pan ponoć reprezentuje, ale ………
  Pani Prezes mogła i przyjmowała akurat interesantów, próbując rozwiązać istotne problemy, uzyskał Pan też informację, że wszystkie informacje dotyczące ewentualnego powołania nowego prezesa zostaną zamieszczone na stronie internetowej, w odpowiednim czasie.

  1. „Zostało nam jedno wyjście pismo do pana burmistrza Ryszarda Niedziółki w którym zadaliśmy kilka pytań. Prośba była też taka, aby udzielił odpowiedzi jak najszybciej, aby zdementować plotki” – na początku też myślałem, że ten portal żeruje na plotkach jak pozostałe, ale widać, że ten gostek w spodenkach pracuje rzetelnie bo składa chociaż pisma i podaje jakie zadał pytania

 2. A czy maciej zwany wiceburmistrzem zamieszkał już w Kętrzynie, co obiecał na sesji, czy dalej dojeżdża ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *