BARTOSZYCE: Podsumowanie charytatywnego Drift Show w Bezledach – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Podsumowanie charytatywnego Drift Show w Bezledach

0

7 maja br., w Bezledach w Gminie Bartoszyce odbył się charytatywny drift show, który zgromadził zarówno miłośników motoryzacji, jak i osoby zainteresowane pomocą potrzebującym. Organizatorami wydarzenia była grupa Drift Show, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Bartoszyce, Pan Andrzej Dycha. Cała suma zebrana podczas pokazu zostanie przeznaczona na rehabilitację dwóch osób – Łukasza i Konstantego.

Podczas wydarzenia można było podziwiać nie tylko umiejętności kierowców, ale także ich zespołów mechaników, którzy przygotowują samochody do spektakularnych popisów na torze. Widzowie mieli również okazję skorzystać z Drift Taxi, czyli przejażdżek na bocznej kanapie u boku zawodników.

Najwięcej przejazdów Drift Taxi zanotowali Jakub Kacprzak, Wojciech Iwański, Błażej Jodko, Dominik Klimek – najmłodszy kierowca, oraz Alina Zega – jedyna kobieta. Trzech pierwszych kierowców otrzymało pamiątkowe puchary, a nagrodzono również trzy pierwsze miejsca w konkursach: Nagroda Wójta dla Aliny Zega, Najlepszy Gruz dla Jakuba Kacprzaka oraz Największy Dym z Opon dla Mateusza Boliboka.

Drift Show to nie tylko pokaz umiejętności kierowców, ale także pasja i adrenalina dla fanów motoryzacji. Wójt Gminy Bartoszyce, Andrzej Dycha, podkreślił, że wydarzenie było nie tylko doskonałą okazją do pokazania swoich umiejętności, ale także do pomocy potrzebującym. Z niecierpliwością oczekuje kolejnego drift show i przyszłych sukcesów organizatorów oraz uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *