BILARD: Pierwszy remis bilardzistów z Kętrzyna – Magna Masuria

BILARD: Pierwszy remis bilardzistów z Kętrzyna

2

Dzisiejszego dnia odbyła się V kolejka II Ligi Bilardowej Polskiego Związku Bilardowego, gdzie drużyna SEVEN Kętrzyn gościła drużynę 147 Break Warszawa.

W pierwszej rundzie Kętrzynianie wyszli na prowadzenie, dzięki wygranej Krystiana Kosika w kategorii 10 bil (8:2) oraz duetowi Dawid Tonojan i Rafał Kwiatkowski, którzy grali w kategorii 9 bil (8:3). Punkt dla gości w tej rundzie zdobył Tomasz Stachera, który w grze na 8 bil pokonał Łukasza Niemczyka (8:1).

W drugiej rundzie lepsi okazali się goście, którzy wygrali 2:1. Tym razem Rafał Kwiatkowski w grze pojedynczej uległ swojemu rywalowi 6:8 w kategorii 8 bil. Niepokonany okazał się dzisiaj kapitan Kętrzynian, Krystian Kosik, który zdobył punkt pewnie pokonując rywala 8:1 w grze na 10 bil. Druga gra podwójna padła łupem przyjezdnych z Warszawy, którzy wynikiem 8:6 pokonali grających w drugiej rundzie w duecie Dawida Tonojana i Łukasza Niemczyka w kategorii 9 bil.

Mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Aktualnie KS SEVEN Kętrzyn w swojej grupie plasuje się na drugim miejscu tracąc 3 punkty do liderującej Montownia Rozrywki Warszawa. Następny mecz nasi bilardziści rozegrają 12 czerwca grając na wyjeździe z SKB Mrągowo.

2 thoughts on “BILARD: Pierwszy remis bilardzistów z Kętrzyna

  1. Oj słabo słabo……. Informujecie o wygranych i remisach a porażki ???? Jak w poprzedniej kolejce polegli w sokólce to nie pisaliście. PROSZE O RZETELNOSĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *