forBET IV liga: Wysokie porażki Granicy i Mrągowii, remis Mamr – Magna Masuria

forBET IV liga: Wysokie porażki Granicy i Mrągowii, remis Mamr

0

17. kolejkę forBET IV ligi będą chcieli jak najszybciej zapomnieć zawodnicy Granicy Kętrzyn i Mrągowii Mrągowo, którzy w wyjazdowych spotkaniach zaznali wysokiej porażki, natomiast Mamry Giżycko u siebie zremisowały z Jeziorakiem Iława.

Znicz Biała Piska 4:0 (2:0) Granica Kętrzyn

Kętrzyński zespół w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej nie zaprezentował się najlepiej, ale również wyjazdowe spotkanie rozpoczął od pauzy trzech kluczowych zawodników: Tomasza Bobrowskiego, Pawła Turczyna oraz Patryka Polichy. Zespół gospodarzy okazał się lepszy i przeważał w grze, zwłaszcza w drugiej połowie spotkania.

GKS Wikielec 7:0 (3:0) Mrągowia Mrągowo

Zespół z Wikielca pewnie idzie po awans do III ligi udowadniając swoją wyższość nad mrągowskim zespołem, ale również łapiąc poważną zaliczkę punktową nad drugą w tabeli Polonią Lidzbark Warmiński.

Mamry Giżycko 2:2 (1:1) Jeziorak Iława

Piłkarze GieKSy dobrze weszli w początek rundy wiosennej rozpoczynając od remisu z bardzo solidnym zespołem z Iławy. Mecz pełen był emocji i walki do ostatnich minut gry. Zawodnicy znad Niegocina pokazali tym samym, że w tej rundzie będą grać w każdym spotkaniu o 3 punkty, a to napawa optymizmem.

Pozostałe wyniki 17. kolejki forBET IV ligi:

Pisa Barczewo 1-4 Polonia Iłowo
Olimpia Olsztynek 1-3 Motor Lubawa
Olimpia II Elbląg 5-1 Huragan Morąg
Rominta Gołdap 5-0 DKS Dobre Miasto    
Tęcza Biskupiec 3-3 Polonia Lidzbark Warmiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *