GIŻYCKO: Agresywny lokator posiadał narkotyki – został zatrzymany – Magna Masuria

GIŻYCKO: Agresywny lokator posiadał narkotyki – został zatrzymany

0

Za posiadanie narkotyków odpowie 22-letni mieszkaniec Giżycka. Podczas interwencji domowej w pokoju mężczyzny policjanci ujawnili narkotyki. Może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek (17.10.2022 r.) po godzinie 04:00 policjanci z Giżycka zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie Giżycka w związku z agresywnym lokatorem. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna jest od dłuższego czasu agresywny w stosunku do zgłaszającego. Po przyjeździe na miejsce policjanci zastali sprawcę interwencji w pokoju. Mężczyzna zachowywał się agresywnie i nerwowo. W trakcie wykonywania czynności, w tym przeszukania pomieszczenia, funkcjonariusze znaleźli narkotyki, które były schowane w saszetce i portfelu należącym do 22-latka oraz wagę elektroniczną, a także woreczki foliowe z zapięciem strunowym. Jak się okazało, powodem jego zachowania były narkotyki.

22-latek został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji, gdzie został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do czasu wyjaśnienia sprawy. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *