GIŻYCKO: Policjanci zatrzymali 33-latka i doprowadzili do policyjnej celi – Magna Masuria

GIŻYCKO: Policjanci zatrzymali 33-latka i doprowadzili do policyjnej celi

0

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży w jednym z giżyckich marketów. W toku czynności okazało się, że miał przy sobie również przedmioty z innego sklepu oraz włamał się do mieszkania. Prokurator Rejonowy w Giżycku wobec 33 – latka zastosował dozór policji. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek (25. 07. 2022 r.) policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży w jednym z giżyckich marketów. Na miejscu zastali mężczyznę ujętego przez pracownika ochrony, który dokonał kradzieży elektronarzędzi na kwotę ponad tysiąca złotych. W toku czynności policjanci znaleźli przy nim inne przedmioty, które jak się okazało ukradł tego samego dnia w innym sklepie na kwotę ponad 1200 zł.

Policjanci zatrzymali 33-latka i doprowadzili do policyjnej celi.

W wyniku przeprowadzonych czynności mundurowi ustalili również, że mężczyzna ten na początku lipca włamał się do mieszkania na terenie Giżycka skąd ukradł sprzęt RTV i AGD o wartości ponad 6 tys zł.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty i w dniu wczorajszym Prokurator Rejonowy w Giżycku zastosował wobec niego dozór policji. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *