GIŻYCKO: Tragiczny wypadek na DK59 – zginęły dwie osoby – Magna Masuria

GIŻYCKO: Tragiczny wypadek na DK59 – zginęły dwie osoby

1

fot. PSP Giżycko

W piątek, 22 marca doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej 59 w Giżycku, w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby. Zdarzenie miało miejsce na wyjeździe z Giżycka w stronę Mrągowa.

W piątek (22.03.2024 r.) około godz. 15:00 doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej 59 w Giżycku, w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby. Zdarzenie miało miejsce na ul. Moniuszki, dokładnie wyjeździe z Giżycka w stronę Mrągowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Volkswagena Passat zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierujący pojazdem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu i kolidując z ciężarówką. W wyniku zderzenia śmierć ponieśli dwaj młodzi mężczyźni w wieku 20 i 19 lat, którzy znajdowali się w Volkswagenie. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy, zarówno on jak i jego pasażer nie odnieśli obrażeń. Droga była całkowicie zablokowana do późnych godzin wieczornych.

źródło: KPP Giżycko

1 thought on “GIŻYCKO: Tragiczny wypadek na DK59 – zginęły dwie osoby

  1. Albo grubo albo wcale. Każdy był młody i robił głupoty, ale nie każdy wyszedł z tego cało jak widać na foto. Cóż, żałować nie ma co, przegięli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *