GIŻYCKO: VIII Mazurski Zlot Motocyklowy „Imieniny Lestera” w Rydzewie – Magna Masuria

GIŻYCKO: VIII Mazurski Zlot Motocyklowy „Imieniny Lestera” w Rydzewie

0

W Marinie Lester Club w Rydzewie na Mazurach odbędzie się kolejny motocyklowy Zlot Mazurski o nazwie „Imieniny Lestera”. Impreza, zaplanowana na dni 14-16 czerwca 2024 r., odbędzie się w malowniczym miejscu, oferując uczestnikom nie tylko piękne widoki na jezioro Niegocin, ale także mnóstwo atrakcji.

VIII Mazurski Zlot Motocyklowy: „Imieniny Lestera”

To wyczekiwane wydarzenie dla entuzjastów motocykli odbędzie się już po raz ósmy. Bazą rajdu będzie klub Marina Lester, mieszczący się przy ulicy Mazurskiej 84 w Rydzewie. To miejsce słynie z doskonałych udogodnień i komfortowego zakwaterowania, zapewniając uczestnikom niezapomniane wrażenia. Lokalizacja klubu oferuje łatwy dostęp do malowniczych tras motocyklowych, które wiodą przez bujne lasy i wzdłuż spokojnych jezior.

Program VIII Mazurskiego Zlotu Motocyklowego

Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zakwaterowanie: Uczestnicy zlotu będą mogli zakwaterować się w pokojach, domkach i apartamentach, a także otrzymają opaski zlotowe.

17:00 – Wypasiony żur mazurski, piwo, wyżerka, koszulka zlotowa oraz Lesterówka 66% volt.

19:00 – Koncert Friend of Blues, mistrzowie bluesa z Suwałk.

22:00 – Występ egzotycznych, skąpo ubranych tancerek z Rewii Tanecznej.

Sobota, 15 czerwca 2024 r.

9:00-11:00 – Śniadanie. Śniadanie wykupowane indywidualnie, ale w cenie promocyjnej. Prosimy o informację, ile zestawów restauracja ma przygotować.

12:00 – Parada wokół jeziora Niegocin. Start pod kościołem w Rydzewie pw. św. Andrzeja Boboli. Proboszcz ksiądz Sławek poświęci wszystkie maszyny. Trasa parady: Kanał Kula – Wilkasy – Giżycko – Plac Grunwaldzki – Bystre – Ruda – Rydzewo.

15:00 – Konkurs wolnej jazdy na najdłuższym molo, które będzie parkingiem dla wszystkich maszyn na zlocie.

16:00 – Obiad.

18:00 – Koncert eterycznej Julity Korzuszek.

20:00 – Koncert Piotra Karpieni, finalisty 4. edycji programu „Mam talent”. W przerwach muzycznych zagra na harmonijce ustnej Łukasz Wilbrański, znany ze współpracy m.in. z Bobem Dylanem i zespołem Dżem.

24:00 – Niesamowity pokaz ujarzmiania ognia grupy Jemioła.

Niedziela, 16 czerwca 2024 r.

9:00-11:00 – Śniadanie. Śniadanie wykupowane indywidualnie, ale w cenie promocyjnej. Prosimy o zgłaszanie do restauracji, ile zestawów przygotować.

13:00 – Obiad dla osób chętnych.

Zakończenie Zlotu.

VIII Mazurski Zlot Motocyklowy to nie tylko spotkanie miłośników motocykli, ale także celebracja ducha motocyklizmu na tle spokojnych mazurskich jezior. Organizatorzy gwarantują smaczną kuchnię, piękne widoki oraz moc atrakcji, które z pewnością przyciągną licznych uczestników. Serdecznie zapraszamy na „Imieniny Lestera” w Rydzewie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *