GIŻYCKO: W Giżycku po raz pierwszy w historii padła główna wygrana w Lotto! – Magna Masuria

GIŻYCKO: W Giżycku po raz pierwszy w historii padła główna wygrana w Lotto!

0

obrazek poglądowy

Poniedziałek dla niejednej osoby jest dniem, w którym powraca do pracy po weekendzie. Dla jednego szczęśliwego mieszkańca Giżycka ten poniedziałek oznacza coś zupełnie innego – to pierwszy dzień w długim czasie, kiedy nie musi iść do pracy! Dlaczego? W sobotę stał się milionerem, a to oznacza, że przyszło mu spoglądać na życie z zupełnie nowej perspektywy.

Słynne słowa „kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa” znalazły swoje odzwierciedlenie w życiu tego mieszkańca Giżycka. W sobotę, w kolekturze LOTTO przy ul. Staszica 15, wydarzyło się coś wyjątkowego. Szczęśliwiec postanowił zawierzyć losowi i postawił na chybił trafił. Nikt nie spodziewał się, że ta decyzja przyniesie tak ogromne efekty.

Czy mógłby ktoś wyobrazić sobie chwilę ekscytacji i napięcia, kiedy to wylosowane liczby były ogłaszane? Wszystko to wydarzyło się podczas losowania 19 sierpnia. Szóstka liczb, które okazały się kluczem do ogromnej fortuny, brzmiała: 4, 5, 9, 11, 16, 40. To zestawienie oznaczało, że osoba ta zdobyła niewyobrażalną sumę – 5 905 704,70 zł! To kwota, która może odmienić życie każdego.

Ciekawostką jest to, że ta wygrana ma jeszcze większe znaczenie, ponieważ jest to pierwsza główna wygrana w historii Lotto odnotowana w Giżycku. To wyjątkowy moment, który na pewno na długo pozostanie w pamięci mieszkańców miasta. Być może teraz wielu z nich zacznie zastanawiać się, czy to ich kolej na taką ogromną wygraną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *