Internetowy BAZAREK Warsztatu Terapii Zajęciowej – Magna Masuria

Internetowy BAZAREK Warsztatu Terapii Zajęciowej

1

Warsztat Terapii Zajęciowej jest placówką dziennego pobytu osób niepełnosprawnych. Celem działalności Warsztatu jest aktywne wspomaganie procesu rehabilitacji zawodowej i społecznej uczestników terapii zajęciowej.

Podczas zajęć w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Kętrzynie uczestnicy wykonują w procesie terapeutycznym różnorodne, kreatywne i wspaniałe rękodzieła. Niestety ze względu na panującą w obecnym czasie pandemię koronawirusa pracownicy WTZ w Kętrzynie nie mają możliwości promowania twórczości uczestników na różnego rodzaju kiermaszach czy wernisażach. Dlatego, żeby sprostać powstałemu problemowi opiekunowie WTZ stworzyli na Facebook stronę BAZAREK WTZ KĘTRZYN. Jest to strona poświęcona promowaniu i ewentualnej sprzedaży rękodzieł wykonanych przez uczestników WTZ w Kętrzynie. We wszystkie prace jest włożone wiele pracy, staranności, a przede wszystkim serca podopiecznych WTZ. Wiele z wykonanych rzeczy ma zastosowanie praktyczne, ale też ozdobne. Zachęcam do zajrzenia na BAZAREK WTZ KĘTRZYN.

Cały dochód ze sprzedaży rękodzieł jest przeznaczony dla osób niepełnosprawnych na integrację podopiecznych WTZ Kętrzyn. Bardzo serdecznie zapraszam.

1 thought on “Internetowy BAZAREK Warsztatu Terapii Zajęciowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *