JEDEN SCHOWAŁ SIĘ ZA SZAFĄ, A DRUGI W MONOPOLOWYM NIE MIAŁ MASECZKI. OBAJ TRAFILI DO WYZNACZONYCH ZAKŁADÓW KARNYCH. – Magna Masuria

JEDEN SCHOWAŁ SIĘ ZA SZAFĄ, A DRUGI W MONOPOLOWYM NIE MIAŁ MASECZKI. OBAJ TRAFILI DO WYZNACZONYCH ZAKŁADÓW KARNYCH.

1

Kętrzyńscy dzielnicowi zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Pierwszy chcąc uniknąć kontaktu z mundurowymi schował się za szafą, drugi natomiast nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa w jednym ze sklepów monopolowych mieszczących się na terenie miasta.

We wtorek (21.12.2021r.) o godz. 10:00 dzielnicowi z terenu wiejskiego pojechali do jednego z mieszkań na terenie gminy Kętrzyn. Z ustaleń policjantów wynikało, że ma tam przebywać poszukiwany 23-latek. W mieszkaniu policjanci zastali dwie osoby, które stanowczo twierdziły, że 23-latek chwilę przed ich przyjazdem wyszedł z mieszkania. Dzielnicowi nie dali się zwieść tłumaczeniom obecnym w mieszkaniu osobom. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na odsunięty od ściany segment i szafę, z boku której siedział mężczyzna. Jak się okazało pomiędzy meblem, a ścianą znajdował się skulony mężczyzna będący w zainteresowaniu organów ścigania. 23-latek był poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony policyjnego aresztu.

Do kolejnego zatrzymania doszło podczas kontroli obiektów handlowych. Kętrzyńscy dzielnicowi kontrolując jeden ze sklepów monopolowych mieszczących się na terenie miasta, zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa maseczką. Mundurowi podjęli interwencję. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 46-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości wykroczenia.

1 thought on “JEDEN SCHOWAŁ SIĘ ZA SZAFĄ, A DRUGI W MONOPOLOWYM NIE MIAŁ MASECZKI. OBAJ TRAFILI DO WYZNACZONYCH ZAKŁADÓW KARNYCH.

  1. Brawo ,podwójna premia.Że ,kętrzyńska policja nie obawia się takich groźnych przestępców??? Odważne mądre chłopaki i dziewczyny pracują w ketrzynskiej policji.Szefostwo też jest nie złe,radzą sobie na służbie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *