KĘTRZYN: 17-latek ukradł 8000 złotych i kupił narkotyki! – Magna Masuria

KĘTRZYN: 17-latek ukradł 8000 złotych i kupił narkotyki!

0

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 17-latka podejrzanego o kradzież 8000 złotych. Mężczyzna miał z mieszkania zabrać gotówkę należąca do rodziców. Ponadto w chwili zatrzymania funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu.

Zwykle sprawy kradzieży dokonywanych przez członków rodzin załatwiane są w domowym zaciszu. Nieczęsto ktoś decyduje się powiadomić policję. Zrobili to rodzice 17-latka, którzy nie mieli już sił na zmagania z synem. W miniony czwartek (19.05.2022) kilka minut przed godz. 19:00 kętrzyńscy policjanci zostali powiadomieni przez małżeństwo z gminy Korsze, że sprawca z ich miejsca zamieszkania ukradł pieniądze w kwocie 8 tys. złotych. Jako podejrzanego o kradzież wskazali swojego syna. Podejrzany 17-latek jest doskonale znany miejscowym policjantom z wcześniejszych interwencji.

Niespełna godzinę potrzebowali kętrzyńscy funkcjonariusze by ustalić miejsce przebywania 17-latka.  Mężczyzna został zatrzymany na ul. Łokietka w Kętrzynie. W trakcie przeprowadzonej kontroli osobistej mundurowi znaleźli przy nim narkotyki, oraz odzyskali część skradzionych pieniędzy. 17-latek został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy.

Teraz za przestępstwa kradzieży i posiadania narkotyków 17-latek będzie odpowiadał przed sądem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *