KĘTRZYN: 30-latek zatrzymany na 3 miesiące w areszcie za rozbój – godzi mu 12 lat! – Magna Masuria

KĘTRZYN: 30-latek zatrzymany na 3 miesiące w areszcie za rozbój – godzi mu 12 lat!

1

Na wniosek prokuratora i policjantów Sąd Rejonowy w Kętrzynie zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy wobec 30-latka, podejrzanego mi.n. o rozbój, krótkotrwałe użycie pojazdu oraz pozbawienie wolności inną osobę. Mężczyźnie grozi teraz kara 12 lat pozbawienia wolności.

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego m. in. o rozbój, krótkotrwałe użycie pojazdu oraz pozbawienie wolności. Do zdarzenia doszło w piątek (01.04.2022). Wówczas to policjanci przyjęli zawiadomienie o tym, że na terenie jednej z miejscowości w gminie Kętrzyn podejrzany wspólnie z innymi osobami pobił pokrzywdzonego, a następnie ukradł należące do mężczyzny pieniądze w kwocie 2000 złotych. Podczas prowadzonych czynności okazało się, że nie było to jedyne przestępstwo jakiego miał się dopuścić 30-latek. Mężczyzna podejrzany jest również o to, że tego samego dnia wspólnie z innymi osobami na terenie Kętrzyna miał pozbawić wolności pokrzywdzonego oraz dokonał krótkotrwałego pojazdu należącego do niego.  

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na skierowanie wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec mężczyzny. Sąd Rejonowy w Kętrzynie przychylił się do wniosku prokuratora i policjantów i zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

Sprawa jest rozwojowa i jak twierdzą policjanci kolejne zatrzymania osób związanych z tą sytuację to tylko kwestia czasu.

1 thought on “KĘTRZYN: 30-latek zatrzymany na 3 miesiące w areszcie za rozbój – godzi mu 12 lat!

  1. Nie tylko sukces kętrzyńskiej MILICJII ale i też tomusia niesłuchowdkiego zastępcy prokuratora rejonowego w Kętrzynie.Oj on jest bardzo zdolny,a z Walentynowiczem tworzą zgrany duet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *