KĘTRZYN: O.S.T.R.|HADES – HAO2 na zakończenie lata – Magna Masuria

Wszystko to co dobre, musi się kiedyś skończyć…Niestety lato powoli się kończy, a za chwilę wrócimy do obowiązków szkolnych. Jednak na pocieszenie Kętrzyńskie Centrum Kultury ma wspaniałą wiadomość dla młodzieży i wszystkich fanów polskiego hip-hopu. Już 26 sierpnia w miejskim amfiteatrze wystąpi duet O.S.T.R & HADES promujący płytę HAO2.

O.S.T.R. | HADES | HAO2

HAO2 powraca w wielkim stylu. O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu i w grudniu 2020 wydali swój drugi wspólny album. Po kultowej „Psychologii tłumu” i „Czasie dużych przemian” czas na kolejne świetne wydawnictwo!

Album „HAO2” to 15 opowieści z życia. Wszystkie powstały w niezwykłych czasach – w trakcie pandemicznego roku 2020. Krążek Ostrego i Hadesa po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. „HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili – było z czego wybierać – O.S.T.R. i Hades podczas pracy nad płytą nagrali w sumie ponad 40 kawałków.
Część z nich można usłyszeć na dodatkowej epce, na której znalazły się utwory, którymi artyści po prostu musieli się podzielić ze swoimi słuchaczami.

„HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt „ku pokrzepieniu serc”. Okazja, żeby się o tym przekonać, już wkrótce!

O.S.T.R – polski raper, freestyle’owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Pięciokrotny laureat nagrody „Fryderyka”. Od 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 25 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 8 platynowych i 6 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Pięciokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od zawsze w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS.

Hades – polski raper, znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole hip-hopowym HiFi Banda. Jest także członkiem zespołów DHO, Zamach Stanu oraz RH-. Od 2011 prowadzi solową działalność artystyczną.

START: 20:00 – 26 SIERPNIA – KĘTRZYŃSKI AMFITEATR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *