KĘTRZYN: Pogranicznicy zebrali nakrętki dla Antosia – Magna Masuria

KĘTRZYN: Pogranicznicy zebrali nakrętki dla Antosia

8

Zbieramy plastikowe nakrętki! „Odkręcaj się i Nakręcaj” pod takim hasłem funkcjonariusze i pracownicy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zbierają plastikowe nakrętki. Wczoraj worki trafiły do Centrum Wolontariatu w Kętrzynie.

Każda nakrętka, która znalazła się w naszym słupie, to bliższa droga do spełnienia marzeń Antosia. Chłopiec potrzebuje stałej opieki i specjalistycznej rehabilitacji. Porusza się na wózku inwalidzkim i choruje na porażenie mózgowe.

Zbieranie plastikowych nakrętek to nie tylko przejaw dbania o ekologię. To jedna z form niesienia pomocy innym. Funkcjonariusze i pracownicy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej chętnie angażują się w tego typu przedsięwzięcia.

Nie przestajemy! Zbieramy i dalej się nakręcamy!

8 thoughts on “KĘTRZYN: Pogranicznicy zebrali nakrętki dla Antosia

      1. a co ci po jego nazwisku? Tu liczy się fakt że takie osobniki pomimo czystek nadal przesiadują w urzędach państwowych III RP. Gdyby był w policji dawno wylecialby na zbity pysk z taką przeszłością a tu zabetonował się prawie 10 lat. Domyślać się tylko można że skoro pisowcy nie pozbyli się zomowca jakie im informacje dostarcza i kto go pilotuje?

    1. W większości mają co robić ale jest osoba, której taka promocja daje okazję sztucznego wykazania się. Jedyny związek ze strażą jest ten koszyk na nakrętki w kształcie słupa. Szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *