KĘTRZYN: Za kilka godzin startują Dni Kętrzyna! – Magna Masuria

Przed nami Dni Kętrzyna. Święto mazurskiego miasta zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Oprócz wielu świetnych atrakcji, sporo będzie się działo na scenie – wystąpi Skolim, Natalia Szroeder oraz Kamil Bednarek. Dodatkowo będziemy mogli uczestniczyć w bloku kabaretowym.

Dni Kętrzyna odbędą się w terminie: 14-15 czerwca 2024.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia:

Parada Miejska (piątek, 14 czerwca)

O godzinie 16:00 rozpocznie się zbiórka na parkingu przy ul. Traugutta. Pół godziny później uczestnicy parady wyruszą w przemarsz ulicami miasta, pokonując trasę obejmującą ulice Traugutta, Rondo Jana Pawła II, Sikorskiego oraz Kajki. Parada zakończy się w Amfiteatrze przy ul. Kajki.

Koncertowy Piątek (14 czerwca)

Muzyczna część święta rozpocznie się o godzinie 17:00 oficjalnym rozpoczęciem Dni Kętrzyna 2024. Zaraz potem na scenie pojawią się Mini Jedyneczki, a następnie zespół MAGNESS. O 18:30 wystąpią Skolim i WonerS, a wieczorne gwiazdy to Natalia Szroeder o 20:30 oraz Kamil Bednarek, który zakończy koncerty o 22:00. Cały wieczór poprowadzi Wojciech Caruk.

Komediowa Sobota (15 czerwca)

Drugi dzień Dni Kętrzyna będzie pełen śmiechu i dobrej zabawy. Wieczór Komediowy rozpocznie się o godzinie 17:00. Na scenie pojawią się kolejno Mariusz Kałamaga o 17:30, Formacja Chatelet o 18:30 oraz Kabaret Jurki o 19:30. Gospodarzem sobotniego wieczoru będzie Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *