KĘTRZYN: Zmiana numeru telefonu do rezerwacji wizyt telefonicznych w Urzędzie Skarbowym – Magna Masuria

KĘTRZYN: Zmiana numeru telefonu do rezerwacji wizyt telefonicznych w Urzędzie Skarbowym

0

Umówienie wizyty w urzędzie skarbowym jest łatwe, wystarczą tylko cztery kroki:

  1. Wybierz województwo oraz urząd.
  2. Wybierz sprawę, którą chcesz załatwić.
  3. Wybierz datę i godzinę wizyty.
  4. Podaj dane kontaktowe m.in. telefon i e-mail.

Dodatkowo, udostępniliśmy wyszukiwarkę, dzięki której korzystając ze słów kluczowych można szybko znaleźć rodzaj sprawy, z którą chcesz przyjść do urzędu skarbowego.

Jeżeli umówiłeś się do urzędu przez internet i podałeś numer telefonu komórkowego, otrzymasz potwierdzenie rezerwacji SMS-em. Jeśli umawiasz wizytę co najmniej dwa dni wcześniej, dzień przed spotkaniem otrzymasz dodatkowo SMS-owe przypomnienie.

Przypominamy również o trwającym badaniu ankietowym. Każda osoba, która umówiła wizytę w usłudze „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” i podała adres e-mail, otrzyma wiadomość z linkiem do anonimowej ankiety. W ten sposób chcemy pozyskać opinie i wskazówki co poprawić w pracy urzędów, aby były one jeszcze bardziej przyjazne klientom.

Zachęcamy do udziału w ankiecie.

WAŻNE: przez formularz online możesz umówić wizytę, której termin przypada w ciągu najbliższych 14 dni.  Klient umówiony, który przybył punktualnie na wizytę ma pierwszeństwo obsługi.

Nie potrzebujesz umawiać wizyty w urzędzie, jeśli chcesz tylko zostawić dokument. Wpisz na dokumencie telefon lub adres e-mail do kontaktu i wrzuć do urny, znajdującej się w przedsionku Urzędu Skarbowego w Kętrzynie z lewej strony. Jeżeli chcesz wyjaśnić wątpliwości dotyczące składanego dokumentu – umów wizytę:

elektronicznie – na stronie   www.podatki.gov.pl
telefonicznie – pod numerem telefonu w US Kętrzynie: 89 751 78 32 
w Punkcie Obsługi Podatników w Mrągowie       89 751 78 61

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *