Komu służyła wycinka drzew w Kaskajmach? [ZAPOWIEDŹ] – Magna Masuria

Komu służyła wycinka drzew w Kaskajmach? [ZAPOWIEDŹ]

6

Jakiś czas temu na Facebook info-Kętrzyn24.pl zamieściłem zdjęcia dotyczące wycinki drzew na drodze powiatowej Gałwuny-Kaskajmy. Wraz z tymi zdjęciami oficjalnie i publicznie zapytałem kętrzyńskiego starostę Michała Kochanowskiego o wskazanie, które drzewa według relacji Dyrektora ZDP w Kętrzynie zagrażały bezpieczeństwu ruchu drogowego i mienia, ograniczały widoczność użytkownikom dróg, były obumarłe lub były w stanie prowadzącym do ich usunięcia? Również w tej sprawie zadałem odpowiednie pytania na piśmie w dniu 18 marca i niestety upłynął termin, a odpowiedzi nie otrzymałem. Dziwne…

Na szczęście dzisiaj o godzinie 17:00 Michał Kochanowski będzie prowadził jubileuszowy live, gdzie będzie można zadać pytania. Powtórzymy te pytania z pisma wysłanego 18 marca oraz podeślemy zdjęcia z prośbą o wytłumaczenie tej rzezi drzew.

Wynikami konwersacji podzielimy się z państwem w najbliższy czwartek, serdecznie zapraszamy.

6 thoughts on “Komu służyła wycinka drzew w Kaskajmach? [ZAPOWIEDŹ]

  1. Kpina i tyle! Niszczą to co jest naturalnym widokiem Warmii i Mazur! Kochanowski „pseudofaszysta” wspierający „po cichu” Ruch Narodowy chce zniszczyć to co piękne i co było niezmienne na naszych terenach! Z resztą on jak cała jego PiSowska partia wszystko co wybudowane, posadzone przez niemca, ruska i inną nacje trzeba zniszczyć lub znacjonalizować. Precz z Kochanowskim i jego pseudo układami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *