[AKTUALIZACJA] Koronawirus w Kętrzynie? – Magna Masuria

Do naszej redakcji dotarły jeszcze niepotwierdzone przez kętrzyński sanepid i szpital informacje o zakażonym koronawirusem lekarzu. Z tego co się dowiedzieliśmy, lekarz który prawdopodobnie jest zakażony wirusem COVID-19 pracuje w olsztyńskim szpitalu gdzie pojawiło się nowe ognisko koronawirusa.

Zakażenie koronawirusem, pomimo prób kontaktu z dyrekcją powiatowego szpitala w Kętrzynie nie zostało potwierdzone i czekamy na jakiekolwiek informacje. W rozmowie z pracownikiem sekretariatu szpitala dostaliśmy odpowiedź, że nie udzielają żadnych informacji oraz nie udostępniają numerów telefonu do osób uprawnionych do udzielania informacji. Nie chcemy również siać paniki i liczymy, że jest to tylko plotka. Trzymamy kciuki za zdrowie tego lekarza, który jest na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Przypominamy, że nadal trzeba zachowywać odpowiednie środki bezpieczeństwa przed koronawirusem ponieważ pandemia jeszcze nie została pokonana. Codziennie dowiadujemy się o nowych zakażeniach koronawirusa w całym kraju. O naszym kętrzyńskim przypadku będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dyrektor Glinka i Starosta Powiatu Michał Kochanowski dementują informacje o zakażeniu koronawirusem. Wyniki badań są ujemne i nie wykryto zakażenia COVID-19

1 thought on “[AKTUALIZACJA] Koronawirus w Kętrzynie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *