KORSZE: Nietrzeźwy 25-latek otrzymał wysoki mandat! – Magna Masuria

KORSZE: Nietrzeźwy 25-latek otrzymał wysoki mandat!

0

Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 25-letniego rowerzystę. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w organizmie mieszkańca gminy Korsze krąży blisko 3 promile alkoholu. Na sprawcę wykroczenia w ruchu drogowym policjanci nałożyli mandat karny w wysokości 2500 zł.

W poniedziałek (26.09.2022 r.) kwadrans przed godz. 16:00 policyjny patrol w miejscowości Wygoda gm. Korsze zauważyli rowerzystę, którego tor jazdy wskazywał, że może być pijany. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali kierującego jednośladem do kontroli drogowej. Potwierdziły się ich przypuszczenia. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie policjanci nałożyli na rowerzystę mandat karny w wysokości 2500 zł.

Nietrzeźwy kierujący jest poważnym zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Jeżeli jesteś świadkiem takiego nieodpowiedzialnego zachowania, reaguj. Nie może być żadnej tolerancji dla nietrzeźwych za kierownicą. O każdej niepokojącej sytuacji możesz powiadomić Policję dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *