KRUKLANKI: Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka|17.06.2023 – Magna Masuria

17 czerwca to data, którą każdy mieszkaniec Kruklanek i okolic ma zaznaczoną na swoim kalendarzu. To właśnie w ten dzień odbędzie się niezwykłe wydarzenie – Festyn Rodzinny, który przyciąga zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. To doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz cieszenia się pełnymi atrakcjami dniem.

Na festynie czeka mnóstwo wspaniałych rozrywek dla wszystkich grup wiekowych. Dla najmłodszych przygotowano kolorowe dmuchańce, trampoliny, malowanie buziek oraz wspaniałe animacje, które sprawią, że dzieci będą miały niezapomniane chwile radości. Nie może też zabraknąć słodkiego poczęstunku, który z pewnością zadowoli małe łakomczuchy.

Dla starszych dzieci i młodzieży przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Na miejscu będzie dostępna ścianka wspinaczkowa, która z pewnością przyciągnie wszystkich odważnych i lubiących wyzwania. Będzie to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności wspinaczkowe i zdobyć nowe doświadczenia.

Ponadto, organizatorzy zapewniają pokaz sprzętu strażackiego, wojskowego i policyjnego, który z pewnością przyciągnie uwagę zarówno młodszych, jak i starszych gości festynu. To doskonała okazja, aby bliżej poznać pracę tych służb i zobaczyć na własne oczy specjalistyczny sprzęt, który używają.

Sportowe emocje także nie zabraknie na tym wydarzeniu. Przygotowane zostały mecze piłkarskie, które będą stanowiły prawdziwą gratkę dla fanów tego sportu. Niezależnie od tego, czy jesteś aktywnym zawodnikiem, czy po prostu kibicujesz, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Festyn nie mógłby się odbyć bez zaangażowania i wsparcia wielu instytucji i firm. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Urząd Gminy w Kruklankach oraz Biblioteka i Ośrodek Kultury Gminy Kruklanki są organizatorami tego wydarzenia. To dzięki ich staraniom Festyn Rodzinny staje się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Ponadto, festyn wspierany jest przez lokalne firmy i przedsiębiorców, którzy dostrzegli wagę takiego wydarzenia dla społeczności lokalnej. Wśród sponsorów znajdują się Krzysztof Rubacki z Usług Transportowych i Sprzętu Budowlanego, Piekarnia Kruklanki Mariusza Baniewskiego, Usługi Instalacyjne- Stanisław Buczyński, TOMKI MEBLE- Tomasz Dzienis oraz Jeżykowa Zagroda Jerzego Piniahi.

17 czerwca w Kruklankach zapowiada się niezwykły dzień pełen atrakcji, zabawy i radości. Niezależnie od wieku i zainteresowań, każdy znajdzie coś dla siebie. Festyn Rodzinny to idealna okazja, aby spędzić czas z najbliższymi, nawiązać nowe znajomości i stworzyć wspomnienia, które zostaną na długo w pamięci. Nie możesz tego przegapić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *