Kto popiera Rafała Jakubczaka? – Magna Masuria

Rafał Jakubczak, kandydat z KWW Aktywny Samorząd, albo ma dobre poczucie humoru, albo przeoczył ostatnie trzy lata rządów Ryszarda Niedziółki na stanowisku burmistrza w Kętrzynie – co w mojej opinii jest przerażające.

Kandydat Aktywnego Samorządu za pomocą mediów społecznościowych mówi wiele ciepłych słów w kierunku Ryszarda Niedziółki, zwłaszcza w kwestii wspólnej pracy w kwestii służby zdrowia czy poprawy sytuacji kętrzyńskiego szpitala.  Tylko jak ma wyglądać ta współpraca? Do tej pory kandydat na burmistrza Korsz nie przedstawił żadnych konkretów – z resztą tego samego nie pokazał burmistrz Niedziółka.

Warto jednak przypomnieć kilka najważniejszych „sukcesów” Niedziółki i jego ekipy, która aktywnie wspiera Rafała Jakubczaka na stanowisko burmistrza Korsz. Przez ostatnie trzy lata poszerzył się nepotyzm i kumoterstwo w zatrudnianiu pracowników w urzędzie miejskim oraz jednostkach mu podległych. Zwłaszcza pojawiło się kilku spadochroniarzy z Giżycka oraz Reszla. Strata największego dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych – 14 milionów złotych na ul. Górna i ul. Ogrodową. Podwyżka podatku od nieruchomości dla mieszkańców i przedsiębiorców o 30%. Zadłużenie miasta przy nic nie robieniu, przez, co Kętrzyn stracił zdolność kredytową.

Czy takie same kwiatki będą pojawiać się w Korszach jeśli Rafał Jakubczak zostanie burmistrzem? Czy będzie powielał wzorce od Ryszarda Niedziółki i jego ekipy? Co państwo sądzą o tej kandydaturze i osobach, które go popierają?

13 thoughts on “Kto popiera Rafała Jakubczaka?

 1. Nikt nie chciał głosować na pana Rafała w tej wiosce pod Kętrzynem co mieszka to postanowił zostać burmistrzem

  1. A jakie wykształcenie i doświadczenie samorządowe ma pan Jakubczak? Takie jak Wróbel? Dziennikarz bez doświadczenia?

 2. I jest krwawy Rysiu,piździółka PZPR on umie roz…….ć wszystko zaczął od farela razem z SB Starzynskim i krwawym gaciochem,cieciem podpier en.

 3. Niech Wróbel pilnuje pozyskanych dofinansowań i zabiera się za Ogrodową, a nie pcha łapy, gdzie to nie trzeba.

 4. To są wybrał promotorów!!!!!
  Największych nieudaczników samorządowych , jakich widział powiat Ketrzyn!!!!! Od nich może się nauczyć, jak trzymać w marazmie gminę, jak tracić dofinansowania, jak tworzyć propagandę sukcesu, którego nie ma, jak złupic budżet samorządowy, jak pozbywać się kompetentnych pracowników, kompetentnych fachowców od profilaktyki uzależnień, a dostawiac do koryta znajomkow z Lidzbarka, Reszla, Giżycka, jak promować kolegow- zakup skuterów elektrycznych od kolegi z Wydmin Gdańska, itd, itd, itd. Można napisać wiele, co najmniej na tyle stron, ile miała ta tzw. gazeta, co to znowu wyladowala w skrzynkach pocztowych mieszkancow Ketrzyna, ale po co….

 5. Dostał szansę na karierę dzięki śp. Zdzisławowi, uczył się prawdziwej pracy w starostwie, ale wybrał fejm, zamiast uczciwej pracy. Dzięki temu dołączy do politycznych influencerow AS. Zobaczymy jakie będą skutki pychy, która jak wiadomo kroczy przed upadkiem.

 6. Bardzo ciekawe – Kochanowski (starosta ) popiera jednego kandydata, a z-ca starosty Lewandowski popiera drugiego kandydata tzn. pracownik Starostwa. O co tu chodzi ? O dobro gminy Korsze czy układ biznesowy?

 7. Jeszcze ciekawiej, że Kochanowski starosta pisowski popiera Adamowicza który wszedł do powiatu z list SLD Lewica Razem. Kochanowski skręca w lewo ?

  1. Kochanowski kiedyś bardzo wierzył w Giertycha. Później zmienił smycz i pokochał Kaczyńskiego wiec kto wie.

 8. Tak jak w MKS! Jak dostał szanse na zagranie to o własne nogi sie potykał 😂 Burmiszcz jak i reszta układanki super piłki w Korszach. Pogonić tych nierobow do pracy a nie 4 na umowie na hali a nic się nie dzieje! Turniej FIFA 😂 za robotę gnoje! reszta w wodociągach pracusie a łopaty nie widzieli nigdy!!!!!!! Będzie porządek niedługo oj zobaczycie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *