LIDZBARK WARMIŃSKI: Z mapy miasta zniknie duży sklep z elektroniką? Spółka ogłosiła upadłość! – Magna Masuria

LIDZBARK WARMIŃSKI: Z mapy miasta zniknie duży sklep z elektroniką? Spółka ogłosiła upadłość!

0

Znana wszystkim polska sieć sklepów detalicznych ze sprzętem elektronicznym NEONET założona została w 2003 roku we Wrocławiu. Od tego czasu marka ta odtworzyła prawie 300 sklepów w całej Polsce przyczyniając się do tworzenia konkurencji dla innych popularnych sieci z tej branży. Od dłuższego czasu w przestrzeni medialnej krążyły informacje, że przedsiębiorstwo prowadzi działania relokacyjne, lecz po wpisie do Krajowego Rejestru Zadłużonych, wywnioskować można, że działania te nie przyniosły odpowiedniego skutku.

W dniu 28 listopada 2023 roku sieć NEONET złożyła wniosek o upadłość, natomiast 30 listopada 2023 roku wniosek ten został wpisany do repertorium Krajowego Rejestru Zadłużonych. Na chwilę obecną nic nie wiadomo, jakie będą dalsze losy polskiej sieci elektromarektów, lecz już niektórzy klienci są informowani o braku możliwości realizowania zamówień.

Sklep NEONET w Lidzbarku Warmińskim znajduje się na ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, a kolejne elektromarkety można znaleźć w Dobrym Mieście, Olsztynie oraz Bartoszycach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *