MRĄGOWO: Action otworzył sklep w Mrągowie – Magna Masuria

MRĄGOWO: Action otworzył sklep w Mrągowie

1

4 sierpnia najszybciej rozwijająca się w Europie sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, stale zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła sklep w Mrągowie. Market jest zlokalizowany przy ulicy Wolności 4d. Na klientów czeka ponad 6000 artykułów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in.: szlifierka kątowa, kompresor bezolejowy, przenośny wentylator, pudełka i kosze do przechowywania oraz hulajnogi.

– Sklep Action w Mrągowie to nasza czwarta placówka w województwie warmińsko-mazurskim. Cieszę się, że również tu możemy zaprezentować mieszkańcom naszą wyjątkową ofertę. Jestem pewien, że koncepcja Action przypadnie im do gustu – szeroki asortyment wysokiej jakości produktów w najniższych cenach. Na lokalizację sklepu wybraliśmy budynek dobrze skomunikowany i dostępny, zarówno dla mieszkańców miasta, jak i okolic, dzięki lokalizacji w pobliżu ważnych dróg miejskich i regionalnych – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Łatwy dostęp do klientów

Sklep Action w Mrągowie zajmuje powierzchnię ponad 875 m2 i został zaprojektowany z myślą o komforcie klientów i pracowników. Sklep działa w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe. Action korzysta z publicznego parkingu na 65 miejsc i stojaków na rowery.

Otwarcia sklepów Action organizowane są przez lokalny polski zespół zarządzający w ścisłej współpracy z centralą w Holandii. Każdy sklep obsługiwany jest przez zespół 20 pracowników – od pracowników sklepu po kierownika i asystenta sklepu. Action zatrudnia osoby z różnych środowisk i oferuje elastyczne warunki pracy. Dzięki konfiguracji sklepów, planom rozwoju i kulturze firmy Action nie tylko tworzy nowe miejsca pracy dla lokalnych społeczności – oferuje także możliwości rozwoju pracownikom.

Niskie ceny, duży uśmiech

Element niespodzianki i niskie ceny wyróżniają Action spośród wielu innych dyskontów niespożywczych na rynku: dwie trzecie asortymentu stale się zmienia, co tydzień wprowadzamy ponad 150 nowych pozycji. Oferta, zawierająca artykuły ponad 350 znanych marek zewnętrznych i ponad 70 marek własnych, składa się z 14 kategorii: dekoracja, majsterkowanie, zabawki i rozrywka, artykuły papiernicze i hobbystyczne, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród i outdoor, pranie i sprzątanie, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel.

W Action klienci mogą znaleźć niemal wszystkie produkty codziennego użytku w dobrej jakości, a jednocześnie za niewielki budżet: od środków czystości, materiałów do majsterkowania, zabawek, artykułów biurowych czy drobnych dekoracji do domu. Niskie ceny nie muszą stać w sprzeczności z dobrą jakością czy odpowiedzialnym podejściem do zaopatrzenia. Action stale pracuje nad poprawą jakości swoich produktów dzięki zespołowi zarządzania jakością.

Action ma obecnie ponad 2000 sklepów w Europie i przyjmuje co tydzień ponad 12 milionów konsumentów. Ponadto, każdego tygodnia kolejne 8 milionów konsumentów odwiedza stronę internetową Action.com. Obietnica Action: Niskie ceny. Duży uśmiech. 

1 thought on “MRĄGOWO: Action otworzył sklep w Mrągowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *