MRĄGOWO: Wójt Mrągowa wyróżnił 54 uczniów i pedagogów! – Magna Masuria

MRĄGOWO: Wójt Mrągowa wyróżnił 54 uczniów i pedagogów!

0

fot. Anna Piersa / UG Mrągowo

We wtorek 20 czerwca w Urzędzie Gminy Mrągowo odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień dla uczniów szkół Gminy Mrągowo, którzy odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych, sportowych i kulturalnych na szczeblu powiatowym, rejonowym i wojewódzkim. Podczas ceremonii uhonorowano 54 uczniów oraz pedagogów, którzy zaangażowali się w przygotowanie swoich podopiecznych do tych prestiżowych konkursów.

Wydarzenie to było okazją do docenienia wysiłku, zaangażowania i talentu młodych uczestników, którzy reprezentowali swoje szkoły z dumą i odnieśli znaczące sukcesy w różnych dziedzinach. Uczniowie szkół podstawowych wykazali się wybitną wiedzą, umiejętnościami sportowymi oraz artystycznymi.

W czasie uroczystości każdy z uczniów otrzymał dyplom oraz pamiątkowy upominek. Ich osiągnięcia zostały nagrodzone nie tylko na szczeblu gminnym, ale także na wyższych poziomach, co świadczy o ich zdolnościach i determinacji w dążeniu do celu.

Nie można zapomnieć o roli pedagogów, którzy pełnili ważną funkcję w przygotowaniu uczniów do konkursów. To dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu młodzi adepci wiedzy i sztuki mieli okazję doskonalić swoje umiejętności i rozwijać swój potencjał. Dlatego też podczas ceremonii wyróżniono również pedagogów, którzy z wielką pasją i poświęceniem kierowali swoimi podopiecznymi na drodze do sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *