MRĄGOWO: Zatrzymani za posiadanie narkotyków – Magna Masuria

MRĄGOWO: Zatrzymani za posiadanie narkotyków

0

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 39-latkowi i 21-latkowi, którzy w sobotę wpadli w ręce mrągowskich policjantów. Mężczyźni posiadali przy sobie metamfetaminę i marihuanę.

W sobotę (30.07.2022r.) około godziny 17 patrol policji pełniąc służbę na terenie miasta Mrągowa zauważył mężczyznę, który spożywał alkohol w miejscu publicznym. Jego zachowanie, podczas przeprowadzanej interwencji wzbudziło podejrzenie, że 39-latek nie tylko to wykroczenie ma na sumieniu. Podczas jego sprawdzania okazało się, że miał przy sobie woreczek strunowy z zawartością białej substancji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to metamfetamina. Oprócz mandatu w kwocie 100zł za popełnione wykroczenie, za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Tego samego ok godz. 21:30 uwagę mrągowskich policjantów zwrócił młody mężczyzna, który zaczął się nerwowo zachowywać na widok funkcjonariuszy. Okazało się, że zdenerwowanie 21-latka było uzasadnione, gdyż miał przy sobie woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Badanie testerem wstępnej weryfikacji wykazało, że jest to marihuana.

Obaj mężczyźni sobotni wieczór spędzili w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *