NA SYGNALE: Dachowały Skodą, na szczęście nie odniosły obrażeń – Magna Masuria

NA SYGNALE: Dachowały Skodą, na szczęście nie odniosły obrażeń

1

Groźnie wyglądające zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Kierująca oraz pasażerka po wywróceniu auta na dach na szczęście nie odniosły obrażeń. Policjanci apelują o wzmożoną ostrożność i dostosowanie stylu jazdy do warunków drogowych.

We wtorek (26.01.2021r.) kilka minut po godz. 15.00 oficer dyżurny został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej numer 1799N (trasa od miejscowości Dłużec gm. Radzieje w kierunku drogi wojewódzkiej W650). Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd dachował, a w środku znajdują się dwie osoby. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 22-letnia kobieta, kierując skodą po wyjściu z łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego pojazd dachował.  Na szczęście zarówno kierująca jak i pasażerka auta nie odniosły obrażeń. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że 22-latka była trzeźwa. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Z uwagi na powstałe uszkodzenia pojazdu policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny i wezwali na miejsce holownika.

Panująca obecnie pogoda sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych. Dlatego policjanci apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

1 thought on “NA SYGNALE: Dachowały Skodą, na szczęście nie odniosły obrażeń

  1. A co tam w Srokowie Panie Redaktorze może by i tam zajrzeć tego Olszewskiego namascil kolega Andruszkiewicz ,a on tam siedzi jak u „Pana Boga” za piecem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *