NA SYGNALE: Wiadomości policyjne (16 – 23 grudzień) – Magna Masuria

Kętrzyn: Nowy radiowóz pod choinkę

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie otrzymali już świąteczny „prezent” w postaci nowego radiowozu. Zakup samochodu służbowego był możliwy dzięki dofinansowaniu lokalnych samorządów oraz środkom z budżetu Komendy Głównej Policji. Pojazd wspomagać będzie służbę kętrzyńskich funkcjonariuszy.

W środę (16.12.2020) do Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie przyjechał nowy radiowóz. Kia Ceed trafiła już do służby funkcjonariuszy z Zespołu Ruchu Drogowego, gdzie będzie wykorzystywana w codziennej służbie na terenie miasta i gminy Kętrzyn, a w razie potrzeby również całego powiatu. Auto do jednostki trafiło przy wsparciu finansowym władz samorządowych w ramach programu 50/50. Samochód, który kosztował ponad 107 000 złotych został sfinansowany w części przez Starostwo Powiatowe w Kętrzynie, Urząd Miasta w Kętrzynie, Urząd Gminy Kętrzyn oraz z budżetu Komendy Głównej Policji.

Nowe auto, które zasiliło flotę kętrzyńskiej jednostki Policji wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców na terenie naszego powiatu.

Za wsparcie i wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *