Nowy ring dla kętrzyńskich bokserów – Magna Masuria

Kętrzyńscy bokserzy z Ludowego Klubu Sportowego „Niedźwiedź” Kętrzyn po udanym sezonie otrzymali od miasta Kętrzyn ring zakupiony w ramach dofinansowania Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie ze środków przeznaczonych na modernizację infrastruktury sportowej. Z tych środków skorzystało 26 gmin znajdujących się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Zawodnicy oraz trenerzy dodatkowo otrzymali dodatkowy sprzęt, który umożliwi lepsze treningi – dodatkowe łapy dla trenerów i piąstkówki dla zawodników. LSK „Niedźwiedź” Kętrzyn może uznać obecny rok za udany i obfitujący w szereg medali na szczeblu ogólnopolskim. Pomimo pandemii koronawirusa zawodnicy wraz z trenerami intensywnie przygotowywali się do sezonu. O przygotowaniach w dobie pandemii koronawirusa mogą państwo przeczytać w wywiadzie z trenerem Eminem Huseynov: Kętrzyńscy bokserzy w czasie pandemii.

Emin Huseynov trener LKS „Niedźwiedź” Kętrzyn źródło: Facebook/Miasto Kętrzyn

Na uroczystym przekazaniu ringu dla bokserów i maty zapaśniczej, które łącznie kosztowały ponad 59 tysięcy złotych, uczestniczyli burmistrz miasta Kętrzyn Ryszard Niedziółka, Poseł na Sejm RP Paweł Papke oraz zawodnicy i trenerzy LSK „Niedźwiedź”. Czytając na profilu trenera Emina Huseynov klub LKS „Niedźwiedź” szczególnie dziękuję dla pani Natalii Marcinkiewicz, która świetnie napisała i opracowała wniosek złożony do Urzędu Marszałkowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *