NA SYGNALE: Wypadek w Leśniewie – Magna Masuria

Kętrzyńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Leśniewie gm. Srokowo. Z ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że 40-letni kierowca renault, wpadł w poślizg i uderzył w znak drogowy oraz ogrodzenie posesji. Na szczęście 40-latek nie doznał obrażeń wymagających jego hospitalizacji. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Podróżował sam. Policjanci po raz kolejny apelują! Zimowe warunki nie sprzyjają kierowcom! Noga z gazu! Bezwzględną trzeźwość i ostrożność na drodze!

W czwartek  (30.12.2021r.) około godz. 7:30 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy skierował do miejscowości Leśniewo w gm. Srokowo funkcjonariuszy z Zespołu Ruchu Drogowego. Z ustaleń mundurowych wynikało, że doszło tam do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu marki Renault.

Obecni na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 40-letni kierowca renault poruszał się drogą wojewódzką W650 od strony miejscowości Srokowo w kierunku Węgorzewa. Kierujący tłumaczył policjantom, że do zdarzenia tego miało dojść dlatego, że kierujący z naprzeciwka pojazdem ciężarowym przekroczył oś jezdni i chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem zjechał na chodnik, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w znak drogowy i ogrodzenie prywatnej posesji.  40-latek nie doznał obrażeń wymagających jego dalszej hospitalizacji. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy. Podróżował sam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *