Oświadczenie pełnomocnika inicjatorów referendum z dnia 9 lutego 2020 r. – Magna Masuria

Oświadczenie pełnomocnika inicjatorów referendum z dnia 9 lutego 2020 r.

5

Szanowni mieszkańcy Kętrzyna

Oświadczenie z dnia 8 lutego 2020 r. zostało opublikowane na naszej stronie internetowej oraz umieszczone w komentarzach na stronach tygodnika, w którym burmistrz miasta umieszcza swoje ogłoszenia. Komentarze zostały wpisane późnym wieczorem, 8 lutego, Rano 9 lutego, tych komentarzy już nie było.

Szanowni mieszkańcy:
– przerwanie internetowej transmisji z ostatniej (30-01-2020) sesji rady miejskiej,
– kierowanie kamery rejestrującej wypowiedzi radnych i mieszkańców na stół prezydialny zamiast na przemawiających w tym czasie mieszkańców,
– opóźnienie umieszczenia nagrania wideo z tej sesji w internecie,
– brak głosu w nagraniu z sesji,
– blokowanie informacji w mediach finansowanych m.in. pieniędzmi urzędu miejskiego,
to są niewłaściwe i niezgodne z interesem Gminy Miejskiej Kętrzyn, działania burmistrza i jego urzędników.

Mieszkańcy miasta mają prawo do prawdziwych informacji i do własnej oceny burmistrza miasta w referendum. O przestrzeganie tego, przysługującego nam prawa, będziemy występować do organów państwowych i samorządowych.

Pełnomocnik inicjatorów referendum

5 thoughts on “Oświadczenie pełnomocnika inicjatorów referendum z dnia 9 lutego 2020 r.

  1. Do inicjatorów referendum. Musicie Państwo liczyć się z działaniami atakującymi Was ad personam, gdyż zarówno burmistrz jak i wspierający go TK nie mają innych argumentów. To jest oczywiście skandaliczne zachowanie, ale wiadomo dlaczego tak będzie do samego referendum. Niech to nie zniechęca Was do działania i skutecznego przeprowadzenia referendum. Burmistrza należy odwołać, bo jak nie zostanie odwołany to za 4 lata Kętrzyn będzie skansenem. Powodzenia

  2. Pewno wykasujcie ten komentarz ale to samo napiszę w TK . cyt. „Musicie Państwo liczyć się z działaniami atakującymi Was ad personam ” kogo tu atakować ? gościa zawód „dyrektoro – prezes ” – żenada.
    Od tasowania kart asów nie przybędzie dla mnie liczy się kultura ! ! ! .
    PS wykasujecie przeczytają gdzie indziej

  3. Wczoraj, wieczorem zamieściłem komentarz na stronie Tygodnika. Dzisiaj sprawdzam czy został zaakceptowany. Oczywiście, że nie, gdyż pytałem w nim czy redaktor Robert Majchrzak płaci swoje długi, skoro innym wypomina. Zaproponowałem mu opisanie swoich spraw by było wiadomo, czy ON jest uczciwym człowiekiem. Dzisiaj mamy nagonkę nie tylko na pana Kulasa czy pana Jędrzejczaka, ale nagonkę na cały komitet referendalny za to, że ludzie odważni ośmielili się podnieść rękę na burmistrza nieudacznika Niedziółkę. To nie tylko TK broni go ale też widać, jak się włączyła w kampanię przeciwko referendum KTK. Media te mają swój interes. Wiadomo, że gdy Ryszard odejdzie, oni też zostaną odsunięci od koryta z kasą. A pan Kulas powinien czym prędzej wytoczyć proces Niedziółce za jego wypowiedź w KTK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *