Oświadczenie pełnomocnika inicjatorów referendum – Magna Masuria

Oświadczenie pełnomocnika inicjatorów referendum

21

Szanowni mieszkańcy Kętrzyna

Mieszkańcy miasta mają prawo do prawdziwych informacji i do własnej oceny burmistrza miasta w referendum.

W ostatnim czasie, miejscy urzędnicy samorządowi oraz pracownicy lokalnych mediów, rozpowszechniają pomówienia o inicjatorach referendum. Pomówienia i ataki ”ad personam” mają na celu odwrócenie uwagi od prawdziwych powodów referendum w sprawie odwołania burmistrza miasta Ryszarda Henryka Niedziółki.

W związku z tymi pomówieniami, dokonywanymi za pomocą lokalnych mediów finansowanych m.in. pieniędzmi urzędu miejskiego informujemy, że w poniedziałek 10 lutego skierujemy wniosek, do organów powołanych do przestrzegania prawa, z oskarżeniem z art. 212 i 216 kodeksu karnego.

Pełnomocnik inicjatorów referendum

21 thoughts on “Oświadczenie pełnomocnika inicjatorów referendum

 1. Prawidłowe zachowanie Pana w stosunku do pomówień , wiadomo kto stoi za obrzucanie błotem Pana i nie tylko.

 2. To już nie ma znaczenia. To już koniec. Błotem obrzucają tylko ci, którzy są u korytka. Ludzie w Kętrzynie nie są głupi, to tylko kilka – kilkanaście osób wypisuje, zwykle z fejkowych kont te wszystkie peany na cześć władzy. A większość ma dość niepowaznego traktowania.

  1. Odnosze wrazenie ze błotko najsampierw wyleciało od strony tych korytko odsunięto. Oczywiście rzuty nie swoimi rękoma. Oni rak nie wybrudza. Zatrudnili takich których właśnie pogrążają w konflikt. A ostatecznie skończy się taplaniem w bloku wszystkich nic nie znaczących ludzi. Więcej stracą niz zyskają. Czy naprawdę można wszystko kupić?

   1. Nie, korytko było i jest ciągle otwarte dla tych, którzy z niego chcieli skorzystać i popierali władzę. Układy, układziki. Ci, którzy nie chcieli skorzystać z korytka i widzieli co się wyprawia w Kętrzynie – przeciwstawili się. Iluś ludzi jednak kupić nie można.

 3. Niesmaczne pomówienia, dowcipy na temat innych, obrzucanie błotem- metody ludzi lękliwych. Cudze dzieci, cudze sprawy zostają zawsze cudzymi, panie Robercie Majchrzaku, nie depcz ludzi, to metody psychopaty. W życiu nie wybrudziłeś swoich rąk, ciągły pasikonik, ELYTA Kętrzyna. Walcz na argumenty, na dobre przykłady, szacunek dla ludzi, z którymi przyszło Ci żyć. Nie chwal ludzi, którzy Ci płacą, jeżeli nie ma powodu i nie niszcz tych, za których niszczenie Ci zapłacono To się nie nazywa dziennikarstwo, redaktorze…

  1. Rzeczywiście, tu sami prawi. Za kasę zrobią wszystko, pewien najpierw gadał przeciwko KH, potem się sprzedał, teraz jest przeciwko RN. Bezinteresownie?
   Czekam na wezwanie do prokuratury, zresztą bez wezwania pójdę.
   Strach się bać.

     1. Nie bój się. Tam pptrafią postawić diagnozę. Może da się tonleczyć

 4. Tyle krzywdy ten człowiek innym ludziom wyrządzil. Nie wierzę że jak zwykle mu się udaje wywinąć. To osoba chora z nienawiści. Zdolna szuja do najgorszych świństw. Panie redaktorze nie da się Pan ten podlej zmiji.

 5. Wszem i wobec oczywiste, że szerzy się prostytucja dziennikarska (to i tak delikatna nazwa tej profesji) – gdy dziennikarz jest opłacany przez władze, by jej cukrować i obsmiewac odmienne zdanie. Śmieszne jest to, że w Kętrzynie ksywki, nicki dziennikarza, który uprawia ten proceder są już znane. Obrzydlistwo.

 6. Pan K. za poprzedniej kadencji rady jak dostał stanowisko to przestał „gardłować”, teraz też by się chciało a tu figa z makiem…..

  1. A jednak, dzięki temu gardłowaniu pana K., ceny śmieci były niskie.

   Teraz Niedziółka mieszkańców nie słucha,
   bo nim rządzi Nieczułość, Nienawiść i Pycha.

 7. Jaki to brukowiec opłacany przez samorządy będzie pisał rzetelnie.Wiadomo , że będzie stronniczy. A Robert z długów nie wyjdzie.

 8. Żeby nie skończyło się jak sprawa pewnej Pani co śpiewu uczyła… albo takiej jednej restauracji w naszym powiecie gdzie ponoć muchę znalazł „anonimowy czytelnik TK”… albo w przypadku kiedy ktoś podszył się pod byłego wójta Gminy Barciany na popularnym portalu społecznościowym. Swoją drogą jak Pan redaktor TK jest taki dobry w analizowaniu CV to może przybliży nam życiorys zawodowy Pani Wójt z Barcian. Pamiętam jak tuż przed wyborami w TK było smarowanie o układach w Gminie Barciany, jak to żona radnego pracuje w Urzędzie. Okazuje się, że mamy powtórkę z rozrywki (tylko radny nie „od Kozyry”) ale o tym się w TK już nie napisze… a jak ktoś napisze w komentarzach to cyk i usunięte, wszystko co niewygodne znika jak niewygodne postacie ze zdjęć ze Stalinem (oczywiście na jego rozkaz)

 9. Ja na miejscu władz samorządowych w powiecie to daleko bym odsunął się od takiego „dziennikarza” ( takiej „gazety”), który w tak wulgarny sposób pisze i tak oczernia ludzi. Jaki to przykład dla dzieci i młodzieży? I dlaczego lmieszkańcy mają opłacać takiego pseudo dziennikarza?

 10. Skoro Pani Wójt Kamińska jest dla nas to może trzeba napisac do Niej petycję,że jako mieszkańcy nie wyrażamy zgody,aby Urząd Gminy płacił za NASZE pieniądze TK. To są nasze pieniądze a nie prywatne Pani Kamińskiej. Przeciez jest Wójtem dla ludzi i chetnie słucha mieszkańców.

 11. I burmistrz Kętrzyna, starosta kętrzyński, wójt gminy Kętrzyn, burmistrz Reszla i burmistrz Korsz. Oni wszyscy prawdopodobnie mu płacą, a on prawdopodobnie nie spłaca swoich zobowiązań

 12. Bardzo mądre wpisy. Dlaczego nasza młodzież ma się uczyć nienawiści z gazety którą finansuje samorząd z pieniędzy podatników.

 13. Cieszę się, że uaktywniła się grupa Ludzi MYŚLĄCYCH,ODWAŻNYCH,PROSTOLINIJNYCH, którzy nie wyrażają zgody na szerzące się zło, niesprawiedliwość. Pisząc mądre komentarze walczą ze złym człowiekiem, pseudoredaktorem,miernej jakości czasopismem sponsorowanym przez podatników,którzy wcale nie dali na to przyzwolenia. I nikt o taką zgodę nie pytał…Tyle zła wyrządzono już w gminie Barciany,rozszerza się na inne gminy naszego POWIATU, nie dopuśćmy do tego, aby to zło niby-dziennikarskie stało się swoistą ,,epidemią” zabijającą inicjatywę, twórcze myślenie, kreatywność. ..DZIĘKUJĘ za info-ketrzyn24…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *