Pierwsze porażki prezesa KTBS – sprostowanie – Magna Masuria

Pierwsze porażki prezesa KTBS – sprostowanie

6

W artykule z dnia 21 marca 2020 roku wkradł się błąd w odczytaniu otrzymanych informacji. Nie jest prawdą, że KTBS przegrało sprawy sądowe z powództwa pracowników Spółki o uchylenie kary porządkowej przed Sądem Rejonowym w Kętrzynie o sygnaturze akt IV P 36/19 i IV P 37/19.

Za powyższy błąd przepraszamy.
Redakcja

6 thoughts on “Pierwsze porażki prezesa KTBS – sprostowanie

 1. Zawarcie ugody z pracownikiem w sprawie wycofania nagany którego do tej pory się nadal gnębi, nie przynosi spółce splendoru i nie jest wygraną. Trzeba jasno powiedzieć, ten pan się nigdy nie zmieni, taka jest natura ludzi słabych i prostych, a nade wszystko ludzi którzy nigdy nie zarządzali zasobami ludzkimi i nie odnajdują się na stanowisku prezesa. Brak słów i szkoda ten temat podnosić w mediach i tak to nic nie zmieni. Wylansował tego pana pan przewodniczący PiS w Kętrzynie i niech się wstydzi za tego kiepskiego kandydata.

  1. Może dość tych tajemniczych osób co wylansowali p. Michalskiego na prezesa KTBS .P. przewodniczący PIS w Kętrzynie ujawnij się ,bo ta osoba nie ma żadnego przygotowania do pełnienia funkcji do zarządzania , a garniturek i krawat to nie wszystko .Przewodniczący PIS dokonał żenady z siebie stawiając swojego kandydata-nieudacznika i to musiało mieć taki finał ,nie czekając na zwolnienie się samego prezesa tylko kilka miesięcy wstecz trzeba było go zwolnić za nieudacznictwo i pozbawić odprawy .Ale PIS to tylko krzykacze i samochwały bo brakuje ludzi kompetentnych to zatrudnia się byle co aby był swój .

 2. Sprostowanie – trzeba odwołać z funkcji „szewca” i będzie spokój w firmie.
  Rysiek opamiętaj się, bo ty będziesz następny łącznię z Maciejem..

  1. Czyżby chciałbyś powrotu Hećmanka bo utraciłeś profity ,to może wal robić rozpierduchę w Bartoszycach .

 3. Chyba to należy zrobić jak najszybciej bo ten Pan ewidentnie szkodzi.
  Przecież KTBS to nie jest wielka „firma” a on i tam nie potrafi zarządzać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *