PIJANY KIEROWCA UDERZYŁ W PRZYDROŻNE DRZEWO – Magna Masuria

PIJANY KIEROWCA UDERZYŁ W PRZYDROŻNE DRZEWO

0

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na jednej z ulic miasta . Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący mercedesem, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w przydrożne drzewo. 43-letni kierowca miał blisko 2 promile alkoholu.

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj  (28.11.2021) około godz. 04:30 na jednej z ulic miasta. Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd uderzył w przydrożne drzewo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mercedesem, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w przydrożne drzewo. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. 

 Teraz kierowca  za jazdę po pijanemu  odpowie przed sądem.

Policjanci przy każdej możliwej okazji apelują do osób wsiadających za kierownice aut o rozsądek i odpowiedzialność oraz o to, by miejsce kierowcy w pojazdach zajmowały jedynie osoby bezwzględnie trzeźwe. Niestety niektórzy wciąż pozostają głusi na te apele. Bezpieczeństwo na drogach to nasza wspólna sprawa! Reagujmy, gdy widzimy nietrzeźwą osobę za kierownicą i informujmy o tym policjantów. Funkcjonariusze sprawdzają każdy taki sygnał. Dzięki takiej reakcji, być może przyczynimy się do tego, że nie dojdzie do kolejnej bezsensownej tragedii na drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *