PIŁKA NOŻNA: Mamry Giżycko przegrywają z Polonią Warszawa – poza boiskiem kibicowska zadyma kibiców ze stolicy! – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Mamry Giżycko przegrywają z Polonią Warszawa – poza boiskiem kibicowska zadyma kibiców ze stolicy!

2

fot. Bogusław Zawadzki/ zGiżycka.pl

„Czarne Koszule” nie pozostawiły żadnych złudzeń i wygrały z Mamrami Giżycko w sobotnim meczu 32 kolejki III ligi. Piłkarze Polonii Warszawa zgarnęli trzy punkty do stolicy tym samym rewanżując się za sensacyjną jesienną porażkę u siebie.

Piłkarze z Giżycka pokazali dobrą postawę i walczyli do samego końca. Na boisku zostawili sporo zdrowia, a pomimo porażki z meczu na mecz coraz lepiej prezentują się na boisku. Polonia zdobyła gole dopiero w w drugiej połowie spotkania. Najpierw samobójcze trafienie zanotował w 57 minucie Adrian Kucharski, a w 62 minucie wynik podwyższył Szymon Lewicki.

Po 32 kolejkach Mamry z dorobkiem 33 punktów nadal plasują się na zagrożonym degradacją 15 miejscu tabeli. W środę piłkarze z Giżycka mają szansę wydostać się ze strefy spadkowej walcząc o zwycięstwo w zaległym spotkaniu z GKS Wikielec, który ma coraz mniejsze szanse na uchronienie się przed spadkiem.

MAMRY GIŻYCKO 0:2(0:0) POLONNIA WARSZAWA
Adrian Kucharski (bramka samobójcza) 57′ – 62′ Szymon Lewicki

Warto w tym miejscu również wspomnieć o zadymie pomiędzy kibicami Polonii Warszawa, a miejscowym fanklubem Legii. Na mecz z Mamrami przyjechało 60 kibiców z Warszawy, którzy przez całe spotkanie dopingowali swojej drużynie. Poza stadionem – za sektorem gospodarzy – pojawił się miejscowy fanklub kibiców Legii, którzy „pozdrawiali” w nieprzychylny sposób kibiców Polonii. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Przedstawiciele miejscowego fanklubu zostali szybko przegonieni. Poniżej znajduje się nagranie, na których padają niecenzuralne słowa.

nadesłane

2 thoughts on “PIŁKA NOŻNA: Mamry Giżycko przegrywają z Polonią Warszawa – poza boiskiem kibicowska zadyma kibiców ze stolicy!

  1. Na spotted Giżycko placza ze dostali za okrzyki – nic by się nie wydarzylo jakby kupili bilet za 10 zeta beka z tych co rycza bo dostali za swoje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *