PIŁKA NOŻNA: Mamry rozpoczną sezon piłkarski od meczu u siebie! – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Mamry rozpoczną sezon piłkarski od meczu u siebie!

0

Sezon 2022/2023 w IV lidze warmińsko-mazurskiej zapowiada się bardzo ciekawie, a zarazem zapowiada się wyrównana walka do samego końca sezonu. Z jednej strony do ligi wrócili III-ligowi spadkowicze tacy jak GKS Wikielec, Znicz Biała Piska czy Mamry Giżycko. W grze o awans ustawiło się kilka drużyn. Solidnie prezentuje się zarówno Polonia Lidzbark Warmiński, Jeziorak Iława czy Motor Lubawa. W naszej opinii czarnymi końmi tego sezonu będzie Granica Kętrzyn i Mragowia Mrągowo, natomiast zaskoczeniem sezonu może okazać się Tęcza Biskupiec.

W najbliższy weekend rozpocznie się nowy sezon forBET IV ligi, a wraz z nim kilka ciekawych meczy.

Mamry Giżycko – Motor Lubawa

Mamry Giżycko pierwsze spotkanie w ramach forBET IV ligi rozegrają u siebie z Motorem Lubawa, który w poprzednim sezonie uchronił się od spadku czy gry w barażach, a we wstępnej rudzie Wojewódzkiego Pucharu Polski wysoko pokonała Avistę Łążyn. Zespół ten przez typerów jest wskazywany na jedną z kilku drużyn, które będą walczyć o wysokie miejsca w lidze. Pierwszym jej rywalem będą Mamry Giżycko, spadkowicz z III-ligi.

Zespół prowadzony przez Przemysława Łapińskiego pomimo porażki w Kętrzynie z Granicą Kętrzyn w pucharowym spotkaniu wyglądał na zespół solidny, poukładany. Giżycka drużyna prezentowała niezwykły poziom, który nadaje się na III-ligowe boiska.

Mecz rozpocznie się w sobotę 6 sierpnia o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim przy ul Moniuszki 5.

Pozostałe spotkania forBET IV ligi:

Polonia Lidzbark Warmiński – Polonia Iłowo
Znicz Biała Piska – DKS Dobre Miasto
Tęcza Biskupiec – Granica Kętrzyn
GKS Wikielec – Huragan Morąg
Olimpia II Elbląg – Jeziorak Iława
Rominta Gołdap – Mrągowia Mrągowo
Olimpia Olsztynek – Pisa Barczewo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *