PIŁKA NOŻNA: W Łodzi Mamry przegrały z rezerwami ŁKS-u – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: W Łodzi Mamry przegrały z rezerwami ŁKS-u

0

W ramach 27 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi rezerwy ŁKS-u wygrały 2:1 z Mamrami Giżycko. Gole dla łodzian zdobyli Łukasz Dynel i Piotr Gryszkiewicz, zaś dla Mamr bramkę zdobył Ramiro Co Fabio. To druga ligowa porażka giżyckiego zespołu w tym roku.

Pierwsza połowa sobotnich zawodów rozegranych na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS należała do łodzian, a piłkarze Mamr Giżycko wyglądali miernie przy rezerwach ŁKS-u. Podopieczni trenera Marcina Matysiaka swoją przewagę na boisku udokumentowali dwoma szybkimi trafieniami chwilę po upływie pierwszego kwadransa meczu. Najpierw strzegącego bramki gości Macieja Woźniaka zaskoczył Artur Sójka w 15 minucie spotkania, a już trzy minuty później zdobywca pierwszej bramki popisał się świetnym prostopadłym podaniem do Piotra Gryszkiewicza, ten oszukał obrońców i wpakował futbolówkę do bramki.

Przyjezdni odpowiedzieli tuż po rozpoczęcie drugiej połowy – zamieszanie w szesnastce ŁKS-u wykorzystał Ramiro Co Fabio. Piłkarze GKS-u nie zdołali doprowadzić do wyrównania, co więcej ostatnie minuty spotkania rozegrali w osłabieniu po czerwonej kartce, którą arbiter ukarał Adriana Ratajczyka (za dwie żółte kartki). Tym samym ŁKS II Łódź odniosło już czwarte wiosenne zwycięstwo.

Podopieczni trenera Przemysława Łapińskiego po dwudziestu pięciu rozegranych spotkaniach mają na koncie 27 punktów i wciąż walczą o utrzymanie w III lidzie. Już w najbliższą środę piłkarze Mamr zmierzą się u siebie z walczącym o utrzymanie GKS-em Wikielec.

ŁKS II ŁÓDŹ 2:1 (2:0) MAMRY GIŻYCKO