PIŁKA NOŻNA: Wysoka przegrana MKS-u Korsze w Lidzbarku Warmińskim – Magna Masuria

PIŁKA NOŻNA: Wysoka przegrana MKS-u Korsze w Lidzbarku Warmińskim

0

fot. Polonia Lidzbark Warmiński

W ramach 22 kolejki forBET IV ligi MKS Korsze rozegrał wyjazdowe spotkanie z Polonią Lidzbark Warmiński i poniosła trzecią porażkę z rzędu w ligowych zmaganiach, co stawia drużynę w trudnej sytuacji. Zespół z Korsz jeśli chce myśleć o pozostaniu w IV lidze musi zacząć łapać punkty. Oczywiście w tym spotkaniu zespół MKS-u nie był stawiany w roli faworyta. Polonia Lidzbark Warmiński fenomenalnie spisuje się w ligowych rozgrywkach i cały czas jest w walce o podium.

Mecz z Lidzbarkiem Warmińskim piłkarze MKS-u rozpoczęli z impetem i chęcią gry piłki do przodu. Jednak nie przełożyło się to na efekty bramkowe, a kluczowym momentem dla całego przebiegu spotkania był drugi kwadrans meczu – jak czytamy w pomeczowej relacji klubu MKS Korsze. Pierwsze dwie bramki na rzecz Polonii wpadły, kiedy zespół z Korsz grał w osłabieniu. Oskar Predko był opatrywany poza boiskiem – boleśnie odczuł uderzenie piłką w twarz i dość intensywnie krwawił. Po straconej bramce piłkarze MKS-u odczuli, że Polonia zwolniła tempo i oddała pole przyjezdnym.

W oznaczało to, że MKS Korsze nie atakował bramki przeciwnika. W drugiej części spotkania zawodnicy z Korsz próbowali odrobić drużynie kierowanej przez Mariusza Narela nie funkcjonowało wykończenie tworzonych sytuacji, ale nie straty i świetne okazje mieli do tego Patryk Harasim i Dominik Kułakowski, lecz zabrakło ostatniego „ale” do pokonania bramkarza Polonii. Gospodarze byli skuteczniejsi i wpakowali jeszcze dwie bramki ustalając końcowy wynik spotkania.

POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI 5:0 (3:0) MKS KORSZE
Krystian Oleszko 16′
Sebastian Zajączkowski 18′
Piotr Karłowicz 24′
Krystian Oleszko 62′
Krystian Oleszko 80′

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *