Pismo burmistrza Niedziółki – Magna Masuria

Pismo burmistrza Niedziółki

6

Od redakcji:
Odpowiedź na pismo w następnych artykułach

6 thoughts on “Pismo burmistrza Niedziółki

  1. Rozumiem powyższe ustosunkowanie się, wyjaśnienia. Ale mam inne pytania, które, by wszystko było zupełnie jasne, powinny doczekać się odpowiedzi: czy jakiekolwiek pieniądze publiczne – z Urzędu Miasta Kętrzyn lub z gmin powiatu Kętrzynskiego przeznaczane są na prasę prywatną? Czy jakiekolwiek artykuły, wywiady opłacane były z pieniędzy gmin? Czy żaden członek rodziny Pana Wice Burmistrza, w tym powinowaty drugiego stopnia, nie otrzymuje zleceń od jednostek podległych Miastu? Czy nie jest jakimś podwykonawcą? Pytam, by było to wyjaśnione raz na zawsze.

  2. Ryszard Niesziółka w powyższym piśmie naruszył przepisy Statutu Miasta. Zgodnie z § 4 Statutu Miasta w Gminie Miejskiej Kętrzyn organem wykonawczym jest Burmistrz Miasta Kętrzyn i taką nazwę trzeba stosować. Burmistrza Kętrzyna nie ma w uchwalonym nazewnictwie przez Radę Miasta.

  3. Masakra jakie kwoty na promowanie samych siebie. Wysłać do wszystkich mieszkańców ile kosztuje selfie z burmistrzem. W głowie się nie mieści. Ale za śmieci musimy tyle płacić.

  4. Pan redaktor niech działa dalej. Brakuje odważnych, którzy ludziom otwierają oczy. Żadne manipulanckie wyjaśnienia teraz nie mają znaczenia, bo każdy już wie kto z kim jest powiązany. Ludzie nie są głupi.

  5. Nawet pisma o sprostowanie nie potrafi napisać ten Niedziółka. Jeśli uważa, że coś jest napisane niezgodnie z prawdą, to w takim piśmie powinien napisać co nie jest prawdą. Pan redaktor może spokojnie te wypociny Niedziółki wrzucić do segregatora i śmiać mu się prosto w twarz.

  6. Oj jeszcze będzie się działo z fakturami „Cwirka i jego pociotka” będzie bomba przed referendum. Głowy polecą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *