Pitawal Kętrzyński – Magna Masuria

W dniu 23 października 2018 r., do Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie wpłynęło zawiadomienie dotyczące, mającego miejsce w dniu 12 października 2018 roku, w nieustalonym miejscu, podszywania się pod osobę Ryszarda K., na portalu www.facebook.pl, celem wyrządzenia mu szkody osobistej. Od pokrzywdzonego, w dniu 12 grudnia 2018 r., przyjęto zawiadomienie o przestępstwie, w którym złożył on wniosek o ściganie i ukaranie sprawców przedmiotowego czynu. 

Po wszczęciu dochodzenia zwrócono się za pośrednictwem Prokuratury Rejonowej w Kętrzynie, do portalu Facebook, o udostępnienie danych dotyczących założenia oraz logowania się do przedmiotowego profilu. Uzyskano informację, że numery IP, z których założono fałszywy profil są administrowane przez Multimedia Polska oraz Orange. Z informacji uzyskanych z Multimedia Polska oraz Orange wynikało, że do przedmiotowego profilu logowano się z numerów IP przydzielonych abonentom Studio M. z siedzibą przy ul. Traugutta oraz prywatnemu abonentowi Panu Robertowi M. 

Przesłuchani w przedmiotowej sprawie Państwo Robert M. oraz Aneta M. zeznali, że nie zakładali przedmiotowego profilu, a z komputerów w pracy jak i  w miejscu zamieszkania korzystają wspólnie. 

W trakcie prowadzonego postępowania nie zgromadzono wystarczających dowodów, aby popełnienie przestępstwa przypisać konkretnej osobie z uwagi na to, że zarówno Robert M. jak i Aneta M. mieli wspólny dostęp do komputerów. 

PS.

Opis tego przestępczego postępowania jest typowy dla tchórzliwych osobników, którzy swoje jadowite komentarze, piszą pod różnymi fałszywymi nazwami. Ten hejterski proceder jest dosyć powszechny i nie zasługiwałby na ujawnienie gdyby nie fakt że dotyczy on osoby „publicznej”, która rości sobie prawo do oceny innych. I nie chodzi tutaj o osobę pracującą w domu publicznym…

Czy nasi czytelnicy domyślają się już, o kogo chodzi?

Czy jest to:
a) Robert M.
b) Aneta M.
c) Robert i Aneta M.
d) tchórzliwy hejter?

zdjęcie w nagłówku jest zdjęciem ilustracyjnym

22 thoughts on “Pitawal Kętrzyński

 1. A czego można sie spodziewać po typie ” łysym” który ludziom krzywdę robi i nie zwraca pożyczonych pieniędzy?

 2. Maciej trochę zrozumiał i już tak nie afiszuje się. A jak tam idzie pani dyrektor GOK w Barcianach, a prywatnie żonie Macieja? A to tłumaczenie, że wspólnie używali komputerów i nie znaleziono wystarczających dowodów to kpina. To jeśli zamordowaliby kogoś w domu lub w pracy to też nie będą za to odpowiadać, bo wspólnie używają noży, a w trakcie zabójstwa mieli założone rękawiczki i nie było śladów linii papilarnych na nożu? Trzeba sprawę karną zakładać i nie bawić się. Już Robercik obsmarowywał innych kiedyś z komputerów w Mrągowie. Co to za człowiek?

  1. Powinni dostać paragraf za mataczenie. Dlaczego nie zostało złożone do Sądu zażalenie na postanowienie Prokuratury w przedmiocie umorzenia postępowania?

    1. Zapomniałeś dodać, że kodowcem to jest redaktor tego przybytku. Odpowiedz sobie, jaki ma interes w nagłaśnianiu tzw. „protestów” nomenklatury przed kętrzyńskim sądem?

     1. Nie ma żadnego interesu. To jest wydarzenie o którym informuje mieszkańców.

      Gdyby ukrył i nie napisał, to byłaby przecież cenzura.

 3. Ale wstyd, na cały powiat… Szczególnie, że medialnie TK obsługuje chyba już cały powiat. Pan redaktor musiał mieć swój interes w tym, żeby zdyskredytować poprzedniego wójta tuż przed wyborami i podszywać się pod niego na Facebooku… Kto wie do czego zdolny jeszcze jest ten człowiek… teraz wiadomo, że podszywa się nawet pod rzetelnego dziennikarza, na którego się kreuje. Ciekawe czy nie ma kwitów na policjantów skoro tak się ta sprawa zakończyła. To tak samo jakby dwoje ludzi jechało samochodem i w momencie gdy policja zatrzymuje samochód np. za nadmierną prędkość to oboje przesiedli by się do tyłu na miejsca pasażerów i każde z nich rżnęło by głupa, że samochodu nie prowadzili… Blady strach teraz padnie na samorządy bo jak ktoś rozwiąże umowę z TK to może być wrzucony na ruszt i grillowany, z drugiej strony współpraca z TK dyskredytuje samorządy… Patowa sytuacja.

 4. W jakim celu ten „ktoś” w ogóle to robił?
  I co na to „pokrzywdzony”?
  Przecież to nie trzyma się kupy…

 5. Gdyby prawo w kraju było inne, bez pobłażania takim patogenom, to redaktor już dawno odpowiadałby przed sądem, a tak drwi sobie z prawa i stosuje metodę na zająca,?/gońcie to może mnie złapiecie/. Nawet komornik Dunajewski nic nie wskórał i został asesorem w Prokuraturze Rejonowej w Kętrzynie. Został zabiegany przez Majchrzaka który tak mądrze uciekał że nie pozwolił na zabranie sobie złamanego grosza. Wszyscy o tym dobrze wiedzą w mieście i powiecie i mimo wszystko ten człowiek jest pasiony przez władzę usługami medialnymi. WSTYD

 6. Podszywanie się pod kogoś na jakimś portalu jest świństwem najgorszego formatu. Tak postępują ludzie mali i nie chodzi tu o wzrost.

 7. A wieść gminnna niesie ze jak pisał o gminie Kętrzyn podszywal się pod roznymi pseudonimami i obrazal ludzi. Tych ludzi co mieli odmienne zdanie jak wojt.Obrazal. Mało powiedziane… Tylko czy to prawda . Szkoda że sprawy nie zostały dociagniete do końca.

 8. Ten łysy redaktożyna z żetelnością nigdy nie miał nic wspólnego.Chipokryta jakiego świat nie widział. Jeżeli na jego tygodniku ktoś wstawi komentaż zawierający krytykę jego działania szybko go kasuje. Ot taka rzetelność dziennikarska. A w powiecie doji po kasie wszystkie gminy za swoją tubę propagandową.Jeżeli potrzebujesz „dobrej”prasy to za opłatą zawsze będziesz ją miał. Chipokryta,cwaniak i krętacz!!!

 9. Ale cham a udaje inteligentnego pismaka. Do roboty by się wziął konkretnej i przestał zerować na krzywdzie ludzkiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *