Podsumowanie 2020 roku w Kętrzynie [ZAPOWIEDŹ] – Magna Masuria

Podsumowanie 2020 roku w Kętrzynie [ZAPOWIEDŹ]

4

Zbliża się wielkimi krokami Nowy Rok, który z perspektywy samorządowców będzie jeszcze trudniejszy niż 2020 rok. Czwartkowy, sylwestrowy, artykuł zajmie się problematyką, co wydarzyło się w Kętrzynie w ciągu ostatnich 365 dni oraz czego dokonała obecna miejska władza. Przeanalizujemy miesiąc po miesiącu wyszczególniając najważniejsze wydarzenia i dając własny subiektywny komentarz. Zachęcamy również naszych czytelników, aby napisali w komentarzu, co warto uwzględnić w niniejszym podsumowaniu.

Serdecznie zapraszam w czwartkowy poranek na szeroki komentarz podsumowania 2020 roku.

4 thoughts on “Podsumowanie 2020 roku w Kętrzynie [ZAPOWIEDŹ]

  1. A co tu podsumowywać? Dochody miasta poszły na pensje mające sie jak pięść do oka do wkładu i kompetencji, delegacje, podróże z-cy, konferencje, spotkania w ministerstwach, w Sanoku, w Gdańsku, nagrody dla swoich, przegrane sprawy sądowe z ludźmi byłego burmistrza , opłacanie doradców zewnętrznych, propagandę, lans, zatrudnianie kolesi, itd. Bezpowrotnie zmarnowany czas, zmarnowane pieniądze… A obiecywano oddłużanie miasta, mieszkania plus, nowe miejsca pracy,…. A oddłużają się ci, co twardo siedzą przy źródełko i granatem ich nie oderwiesz od źródła…. Miejsca pracy to dla rodziny i znajomych …

  2. A gdzie NIedziółlka stworzył nowe miejsca pracy?
    A gdzie wyjazd do Austrii?
    A gdzie wyjazd do Sanoka?
    Najważniejsze, że Michalski jest prezsem KTBS

  3. Podsumowanie będzie jak zwykle krótkie, nic dotąd nie zrobiliśmy. Jedno co udało się zrobić to wygrać wybory i pozbyć się Hećmana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *