PODSUMOWANIE TYGODNIA: 17-23.08.2020 – Magna Masuria

Witamy ponownie w naszym cotygodniowym formacie “PODSUMOWANIE TYGODNIA”, w poniższym artykule przedstawimy najważniejsze wydarzenia jakie miały miejsce w poprzednim tygodniu. Jest to nowy format, który będzie nam towarzyszył w każdy poniedziałek. Poniżej w skrócie przedstawimy każde ważniejsze wydarzenie jakie miało miejsce w Powiecie Kętrzyńskim, niektóre z nich opisaliśmy w szerszych artykułach.

18 SIERPNIA władze Kętrzyńskie poinformowały o dofinansowaniu z budżetu Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie na zakup ringu i maty zapaśniczej. Z relacji Sylwii Jaskulskiej – członka Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego – dowiadujemy się, że na sesji Sejmiku Województwa uchwalono dofinansowanie dla 26 gmin na modernizacje infrastruktury sportowej – łączna kwota dofinansowań przeznaczona przez Urząd Marszałkowski to ponad 800 tysięcy złotych.

https://www.facebook.com/sylwiajaskulska/photos/a.1386903634680216/3171133439590551/?type=3&theater

22 SIERPNIA odbyły się kolejne rozgrywki ligowe, gdzie większość kibiców naszych lokalnych drużyn mogła przeżyć wielkie emocje i cieszyć się zwycięstwami razem z piłkarzami. Więcej oczywiście w naszym PIŁKARSKIM KĄCIKU, do którego serdecznie zapraszamy.

Również serdecznie zapraszamy do sprawdzania pozostałych działów systematycznie tworzonych na naszej stronie:

1. Kultura w dłoni – gdzie mogą Państwo przeczytać recenzje książek, gier, komiksów, filmów i seriali,
2. Nasza Mała Ojczyzna – gdzie odwiedzamy różne ciekawe miejsca na terenie Mazur, a szczególnie w okręgu Wielkich Jezior Mazurskich
3. LifeStyle – gdzie dietetyk kliniczny Joanna Bazydło prezentuje nam różnego rodzaju zagadnienia dietetyczne.

2 thoughts on “PODSUMOWANIE TYGODNIA: 17-23.08.2020

  1. Panie Redaktorze bardzo dużo ciekawych informacji ,ale proszę nie pisać że coś dofinansowano z Urzędu Marszałkowskiego,Starostwa czy Urzędu Gminy jak już to Samorządu Wojewodztwa,Powiatu,Gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *