PODSUMOWANIE TYGODNIA: 17-23.08.2020

Witamy ponownie w naszym cotygodniowym formacie “PODSUMOWANIE TYGODNIA”, w poniższym artykule przedstawimy najważniejsze wydarzenia jakie miały miejsce w poprzednim tygodniu. Jest to nowy format, który będzie nam towarzyszył w każdy poniedziałek. Poniżej w skrócie przedstawimy każde ważniejsze wydarzenie jakie miało miejsce w Powiecie Kętrzyńskim, niektóre z nich opisaliśmy w szerszych artykułach.

18 SIERPNIA władze Kętrzyńskie poinformowały o dofinansowaniu z budżetu Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie na zakup ringu i maty zapaśniczej. Z relacji Sylwii Jaskulskiej – członka Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego – dowiadujemy się, że na sesji Sejmiku Województwa uchwalono dofinansowanie dla 26 gmin na modernizacje infrastruktury sportowej – łączna kwota dofinansowań przeznaczona przez Urząd Marszałkowski to ponad 800 tysięcy złotych.

Kolejna sesja Sejmiku w trybie online za nami. Ponad 800 tys. zł trafi do 26 gmin na modernizację infrastruktury…

Publiée par Sylwia Jaskulska sur Mardi 18 août 2020

22 SIERPNIA odbyły się kolejne rozgrywki ligowe, gdzie większość kibiców naszych lokalnych drużyn mogła przeżyć wielkie emocje i cieszyć się zwycięstwami razem z piłkarzami. Więcej oczywiście w naszym PIŁKARSKIM KĄCIKU, do którego serdecznie zapraszamy.

Również serdecznie zapraszamy do sprawdzania pozostałych działów systematycznie tworzonych na naszej stronie:

1. Kultura w dłoni – gdzie mogą Państwo przeczytać recenzje książek, gier, komiksów, filmów i seriali,
2. Nasza Mała Ojczyzna – gdzie odwiedzamy różne ciekawe miejsca na terenie Mazur, a szczególnie w okręgu Wielkich Jezior Mazurskich
3. LifeStyle – gdzie dietetyk kliniczny Joanna Bazydło prezentuje nam różnego rodzaju zagadnienia dietetyczne.

2 thoughts on “PODSUMOWANIE TYGODNIA: 17-23.08.2020

  1. Panie Redaktorze bardzo dużo ciekawych informacji ,ale proszę nie pisać że coś dofinansowano z Urzędu Marszałkowskiego,Starostwa czy Urzędu Gminy jak już to Samorządu Wojewodztwa,Powiatu,Gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.