PODSUMOWANIE TYGODNIA: 21-27.09.2020 – Magna Masuria

Witamy ponownie w naszym cotygodniowym formacie “PODSUMOWANIE TYGODNIA”, w poniższym artykule przedstawimy najważniejsze wydarzenia jakie miały miejsce w poprzednim tygodniu. Jest to nowy format, który będzie nam towarzyszył w każdy poniedziałek. Poniżej w skrócie przedstawimy każde ważniejsze wydarzenie jakie miało miejsce w Powiecie Kętrzyńskim, niektóre z nich opisaliśmy w szerszych artykułach.

24 WRZEŚNIA odwołano Sesje Rady Gminy Korsze, na której miała zostać podjęta uchwała o scaleniu spółek miejskich. Powodem odwołania Sesji Rady Gminy Korsze było potwierdzenie u jednej z osób pracujących w Urzędzie Gminy COVID 19.

25 WRZEŚNIA w budynku przy ul. Traugutta 7 otworzyło się Biuro Poselskie Marcina Kulaska należącego do Lewicy. Szczegóły w linku poniżej:

https://info-ketrzyn24.pl/otwarcie-biura-poselskiego-lewicy/

26 WRZEŚNIA lokalne media poinformowały o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Gminie Korsze. Zakażenie potwierdzono u dwóch osób duchownych.

26-27 WRZEŚNIA odbyły się rozgrywki ligowe, o wynikach jak zawsze informujemy w naszym PIŁKARSKIM WEEKENDZIE, serdecznie zapraszamy.

Również serdecznie zapraszamy do sprawdzania pozostałych działów systematycznie tworzonych na naszej stronie:

1. Kultura w dłoni – gdzie mogą Państwo przeczytać recenzje książek, gier, komiksów, filmów i seriali,
2. Nasza Mała Ojczyzna – gdzie odwiedzamy różne ciekawe miejsca na terenie Mazur, a szczególnie w okręgu Wielkich Jezior Mazurskich
3. LifeStyle – gdzie dietetyk kliniczny Joanna Bazydło prezentuje nam różnego rodzaju zagadnienia dietetyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *