POLICYJNY DOZÓR WOBEC 38-LATKA Z GROŹBY KARALNE – Magna Masuria

POLICYJNY DOZÓR WOBEC 38-LATKA Z GROŹBY KARALNE

0

Dozór policyjny oraz zakaz zbliżania i kontaktowania się zastosowano wobec 38-latka. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po tym jak groził pozbawieniem życia swojej konkubinie. Zatrzymanemu, który usłyszał zarzuty za groźby karalne grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Kętrzyńscy policjanci zostali powiadomieni o groźbach karalnych, których miał dopuszczać się 38-latek wobec swojej partnerki, w jednym z mieszkań na terenie Kętrzyna. W dniu 24 października kilka minut po godz. 2:00 mężczyzna wrócił do miejsca zamieszkania będąc pijany.  Jak ustalili policjanci, mężczyzna groził kobiecie pozbawieniem życia oraz próbował dusić kobietę i krzyczał, że ją zabije. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Sprawą zajęli się kętrzyńscy kryminalni.

Policjanci zgromadzili materiał dowodowy, aby przedstawić mężczyźnie zarzuty za groźby karalne. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego dozór policyjny, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *