POSZUKIWANY LISTAMI GOŃCZYMI UCIEKAŁ PRZEZ OKNO – Magna Masuria

POSZUKIWANY LISTAMI GOŃCZYMI UCIEKAŁ PRZEZ OKNO

0

Poszukiwany listami gończymi 44-latek dosłownie „wpadł w ręce” policjantów bo próbował uciekać przez okno. Mężczyzna przed organami ścigania ukrywał się poza granicami kraju od 2019 roku. W jednostce penitencjarnej spędzi teraz 3 lata.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Kętrzyna zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości, ustalili mieszkanie w którym może przebywać poszukiwany 44-latek. W poniedziałek (06.09.2021r.) o godz. 14:00 policjanci pojechali w ustalone miejsce. Na widok policjantów mężczyzna próbował uciekać przez okno, lecz szybkością i profesjonalizmem wykazali się mundurowi. Gdy mężczyzna wyskoczył przez okno mieszczące się na parterze budynku od razu „wpadł w ręce” policjantów, którzy nie tylko czekali na mężczyznę przed drzwiami mieszkania, ale także na zewnątrz budynku. Poszukiwany dwoma listami gończymi mężczyzna został zatrzymany. Za 44-latkiem został wydany list gończy przez Sąd Rejonowy w Gdańsku w celu odbycia 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości. Drugi list gończy natomiast został wydany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie.

Tu z kolei mężczyzna ma do odbycia karę 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności za przywłaszczenie. 44-latek w jednym w lokali mieszczących się na terenie miasta ukradł torebkę, w której znajdował się min. telefon komórkowy, dowód osobisty oraz pieniądze. Dodatkowo 44-latek był również poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Mrągowie za popełnione wykroczenia. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. We wtorek (07.09.2021) zostanie przewieziony do wyznaczonej jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi 3 lata.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *