[ZAPOWIEDŹ] XLII sesja Rady Miejskiej w Kętrzynie – Magna Masuria

[ZAPOWIEDŹ] XLII sesja Rady Miejskiej w Kętrzynie

2

W najbliższy czwartek (9.09) odbędzie XLII Sesja Rady Miasta w Kętrzynie, gdzie jednym z punktów obrad będzie wysłuchania sprawozdania o sytuacji Szpitala Powiatowego w Kętrzynie, który w ostatnim czasie budzi wiele wątpliwości. O sprawie informowaliśmy już wcześniej, a raport finansowy kętrzyńskiego szpitala wskazuje, że w najbliższych latach będzie jeszcze gorzej z finansami. Również na wniosek radnych miejskich udzielony będzie zaszczytny tytuł „Zasłużony dla miasta Kętrzyn” Pani Bronisławie Rutkowskiej, która w ostatnim czasie broniła ośrodka kultury znajdującego się w budynku po byłej Loży Masońskiej.

Szerszy artykuł podsumowujący całą sesję w czwartek wieczorem, a artykuły posesyjne pojawią się w najbliższy weekend.

2 thoughts on “[ZAPOWIEDŹ] XLII sesja Rady Miejskiej w Kętrzynie

  1. A czy szpital już nie jest znowu covidowy. Pytam bo ostatnio na zamknietych drzwiach szpitala była kartka że szpital jest szpitalem zakaznym. !!!.?.

  2. Czy tym razem głos zabierze radny Olenkowicz który to za Hecmana rządów takim byl znawca sytuacji szpitala? Wypowiadal się na Radzie jak to wówczas nasz szpital w dobrej kondycji był gdy koleś rządził. Teraz sytuacja szpitala wg niego juz jest dobra? Czy wszystko my pasuje bo dogadał się z kolejnym starosta a ten mu na ręce nie patrzy? Jest ok?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *