Potrącony rowerzysta i kolizja na rondzie – Magna Masuria

Potrącony rowerzysta i kolizja na rondzie

3

W poniedziałek (tj. 28 października 2019 r.) doszło do dwóch kolizji drogowych w mieście Kętrzyn. Pierwsza z nich to zdarzenie na ul. Ogrodowej a druga sytuacja miała miejsce przy rondzie Romana Dmowskiego.

Przy ul. Ogrodowej w okolicach godziny 13:00 doszło do kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego oraz rowerzysty. Na miejsce zostały wezwane służby pogotowia medycznego oraz policja. Rowerzysta nie odniósł większych obrażeń i nie stwierdzono na miejscu, że nie potrzebuje hospitalizacji. Kierowca samochodu osobowego został ukarany mandatem.

Przy rondzie Romana Dmowskiego około godziny 15:00 doszło do zderzenie samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym. Nikt nie odniósł obrażeń. Na miejsce została wezwana policja, a kierowcy zostali ukarani mandatem.

3 thoughts on “Potrącony rowerzysta i kolizja na rondzie

    1. Z informacji policji wynika, że była to rowerzystka, ale jeśli pan się nie zgadza jeszcze raz sprawdzę tę informację. Pozdrawiam.

  1. Tak nie zgadzam się, gdyż udzielałem pomocy potrąconemu rowerzyście. Sprawcą kolizji była kobieta która skręcała z ul. Chopina na ul. Ogrodową.Chłopak jechał rowerem z ul. Bydgoskiej na ul. Chopina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *