PRACA SZUKA CZŁOWIEKA! – Magna Masuria

MAGAZYNIER – firma Tech – met, Zaopatrzenie Techniczne Przedsiębiorstw zatrudni pracownika fizycznego, pełny etat, umowa o pracę.

Zarobki – 2500zł netto + dodatkowo możliwość nadgodzin w tygodniu oraz weekendy.
Miejsce pracy – Sochaczew, zakwaterowanie na koszt pracodawcy.

Jesteśmy firmą z dwunastoletnim stażem zajmującą się zaopatrzaniem przedsiębiorstw w elementy złączne.
Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do naszego magazynu w Sochaczewie wraz z zakwaterowaniem.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw,
  • Rozładunek/załadunek towaru,
  • Sortowanie i przygotowywanie towaru,

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej,

Co oferujemy:

  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w dobrze rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie/produkcji,
  • Umiejętność obsługi skanera magazynowego,
  • Uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym,

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres mailowy ola.fiszer@techmetztp.pl

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

2 thoughts on “PRACA SZUKA CZŁOWIEKA!

    1. Czytanie ze zrozumieniem, poszukują pracowników gdziekolwiek i oferują zakwaterowanie opłacone przez zatrudniającego