REGION: Jak zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki? – Magna Masuria

REGION: Jak zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki?

0

Pomaganie jest fajne a zwłaszcza w grupie. Wolontariusze Szlachetnej Paczki razem docierają do rodzin w potrzebie. Ty też możesz dołączyć, wystarczy że się zgłosisz.

Zmieniamy Świat na dobre, od 2001 roku, codziennie, niezmiennie. Łączymy ze sobą tych co chcą pomagać z tymi co tej pomocy potrzebują. Jest to jeden z największych programów społecznych. Uczymy mądrego pomagania.

Szukamy ludzi w potrzebie, którzy są w trudnej sytuacji życiowej. Przeważnie są to samotni, starsi ludzie, rodziny wielodzietne, poszkodowani w wypadku zdarzenia losowego, osoby chore z niepełnosprawnościami. Szlachetna Paczka odnajduje tych, o których często już nikt nie pamięta. Oni nie proszą o pomoc, żyją na uboczu, skromnie.

Do tego właśnie jesteś potrzebny Ty, jako Wolontariusz będziesz odnajdywał takie osoby i mądrze pomagał, wspierał. Czasem wystarczy być, wypić kawę, zrobić zakupy, naprawić drobną rzecz. Dlatego nie zwlekaj i wstępuj w szeregi SuperW, tak na siebie mówią Wolontariusze.

Rekrutacja trwa do października. U nas rozwiniesz umiejętności:

  • Komunikacji
  • Interpersonalne
  • Pracy w zespole

Tak, to w Twojej miejscowości, w Twojej gminie brakuje takich SuperW. Zobacz może Twój sąsiad lub sąsiadka jest w potrzebie.

To Ty masz wpływ na zmianę Świata na dobre.

Wejdź i zarejestruj się teraz! http://www.szlachetnapaczka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *