REGION: Letni rozkład lotów w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury – Magna Masuria

REGION: Letni rozkład lotów w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury

0

Od 26 marca do końca października 2023 roku pasażerowie będą mogli korzystać ze stałych, całorocznych kierunków w innych dniach oraz godzinach, a także z powracających sezonowych lotów krajowych.

Tegoroczna letnia siatka połączeń obejmuje pięć kierunków realizowanych przez trzy linie lotnicze:
•    Polskie Linie Lotnicze LOT zaplanowały loty z/do Krakowa w poniedziałki i piątki. Ceny biletów zaczyna się już od 89 zł/os, w co wliczone są dwie sztuki bagażu podręcznego. 60-minutowe loty na tej trasie realizowane są samolotami Embraer 175, na pokładzie których może podróżować 82 pasażerów.
•    Ryanair w sezonie letnim oferuje trzy połączenia z Szyman: Londyn Stansted, Kraków i Wrocław. Loty z/na podlondyńskie lotnisko realizowane będą w dwa razy tygodniowo – w poniedziałki i piątki, z/do Krakowa trzy razy tygodniowo – we wtorki, czwartki i niedziele, a z/do Wrocławia w piątki i niedziele. Bilet w jedną stronę na wszystkich trasach Ryanair można upolować już za 49 zł/os.
•    WizzAir będzie realizował swoje całoroczne połączenia – z/do Dortmundu i Londynu Luton we wtorki i soboty. Koszt biletu na tych trasach zaczyna się od 69 zł/os.

Pełen rozkład lotów, wraz z możliwością zakupu biletów, dostępny jest na stronie internetowej lotniska www.mazuryairport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *